Zamek Królewski na Wawelu uruchomił esklep

Zamek Królewski na Wawelu uruchomił esklep
(fot. KHRoN / wikipedia.pl / CC-BY-SA-2.5)
PAP / wm

Wawelskie wydawnictwa i pamiątki można kupić nie tylko w Krakowie, ale także w sklepie internetowym uruchomionym przez Zamek Królewski.

- Chcemy ułatwić turystom zakup naszych wydawnictw zarówno książek, jak i płyt, które są rejestracją koncertów odbywających się na Wawelu. Sukcesywnie będziemy też poszerzać ofertę pamiątek - powiedziała PAP wicedyrektor ds. administracyjnych Zamku Królewskiego Danuta Ziernicka.

W esklepie dostępne są publikacje naukowe i popularnonaukowe z zakresu historii sztuki, historii, archeologii i dyscyplin pokrewnych oraz przewodniki. Najnowsze to "Dzieje arrasów Zygmunta Augusta" Marii Hennel-Bernasikowej i "Fajki w zbiorach Zamku Królewskiego na Wawelu" Magdaleny Szewczyk - Wojtasiewicz. Można też kupić pierwszą wydaną przez Wawel książeczkę dla dzieci "Wawel. Zamek tajemnic" Magdaleny Skrabskiej z ilustracjami Elżbiety Wasiuczyńskiej.

W ofercie są pamiątki z motywami wawelskimi takie jak: notesy, torby, zakładki, czy pocztówki ze zdjęciami obiektów z kolekcji. Są też płyty CD i DVD oraz gra historyczna "Odkryj Wawel".

DEON.PL POLECA

Należność za produkty kupione online można uregulować za pomocą tradycyjnego przelewu oraz tzw. szybkiego przelewu, a także kartą. Możliwa będzie też wysyłka za pobraniem, także za granicę.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Zamek Królewski na Wawelu uruchomił esklep
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.