Zdjęcia do drugiej części "Pasji" rozpoczną się w tym roku. Jezusa zagra Jim Caviezel

Zdjęcia do drugiej części "Pasji" rozpoczną się w tym roku. Jezusa zagra Jim Caviezel
fot. Kadr z filmu "Pasja" / YouTube
Stacja7 / pk

Pojawiły się nowe informacje dotyczące drugiej części filmu "Pasja", do której zdjęcia mają rozpocząć się jeszcze w tym roku. Sequel ma nosić tytuł "The Passion of the Christ: Resurrection", a Jezusa ponownie zagra Jim Caviezel.

Jak podaje "Stacja7", o najnowszych informacjach dotyczących sequela "Pasji" poinformował Jordan Ruimy, redaktor naczelny portalu "World of Reel".

Zdjęcia do drugiej części "Pasji" rozpoczną się w tym roku

- Minęło dużo czasu, ale słyszałem, że za kilka miesięcy Mel Gibson w końcu rozpocznie zdjęcia do filmu "The Passion of the Christ: Resurrection" - powiedział Ruimy, cytowany przez "Stację7".

Oprócz tego wiadomo, że Jezusa zagra ponownie Jim Caviezel, dla którego rola w pierwszej części "Pasji" okazała się rolą życia.

O sequelu "Pasji" zrobiło się głośno w zeszłym roku, kiedy Mel Gibson zdradził kilka szczegółów dotyczących nowego filmu.

Wspomniał wówczas, że autorem jednej z wersji scenariusza jest amerykański scenarzysta Randall Wallace, autor scenariusza do dramatu historycznego "Braveheart".

Gibson dodał, że historia zmartwychwstania Jezusa i tego, co dzieje się później, jest skomplikowaną i wymagającą historią do przedstawienia na ekranie.

Film "Pasja" z 2004 roku

W "Pasji" Mel Gibson, który jest współautorem scenariusza i reżyserem filmu, przedstawił ostatnie dwanaście godzin z życia Jezusa z Nazaretu.

W rolę Jezusa Chrystusa wcielił się Jim Caviezel, Marię, matkę Jezusa zagrała wówczas Maia Morgenstern, Marię Magdalenę zagrała Monica Bellucci. Film przyniósł dochód w wysokości ok. 612 mln dolarów.

Źródło: Stacja7 / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś

Nie ma bliższych sobie religii i nie ma trudniejszej historii.

Najnowsza książka abp. Grzegorza Rysia, historyka mediewisty, to niezwykła próba ukazania stosunku chrześcijan do Żydów w starożytności i wiekach średnich, zatem w okresie budowania tożsamości...

Skomentuj artykuł

Zdjęcia do drugiej części "Pasji" rozpoczną się w tym roku. Jezusa zagra Jim Caviezel
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.