Jest niepełnosprawna przez nieudaną aborcję. Mimo to zwiedza świat i ma wymarzoną pracę

Jest niepełnosprawna przez nieudaną aborcję. Mimo to zwiedza świat i ma wymarzoną pracę
Fot. Flip TFO / Youtube
theparadise.ng / kb

Urodziła się bez jednej ręki, z drugą zdeformowaną, a także z nie w pełni wykształconymi kończynami dolnymi. Jako nastolatka dowiedziała się, że jej niepełnosprawność jest spowodowana nieudaną aborcją.

Nieudana aborcja i piękne życie mimo niepełnosprawności 

Dziewczyna nazywa się Charlie Rousseau. Ma 25 lat. Według relacji jej rodziców, lekarz w trakcie aborcji, powiedział im, by zatrzymali dziecko. Małżonkowie mieli prawo iść z tym do sądu, jednak nie zrobili tego.

"Moja matka zdecydowała się na aborcję, ale coś poszło źle. Moi rodzice wierzyli, że robienie z tego wielkiej sprawy zrujnuje moje życie, ponieważ ta historia będzie ze mną już na zawsze” – powiedziała Charlie Rousseau w rozmowie z portalem FEMAIL.   

Mimo swojej niepełnosprawności, starała się żyć zawsze jak jej zdrowi rówieśnicy. Charlie w szkole osiągała świetne rezultaty i dzięki nim, dostała się na wymarzone studia. Realizacja tego celu okazała się również kolejnym bodźcem do działania w życiu. "Zdecydowałam, że będę miała chłopaka, będę żyła i ludzie będą mnie kochać” – zdradziła 25-latka.

DEON.PL POLECA

Po pewnym czasie, zaczęła pracować w stacji radiowej. Charlie postanowiła czerpać z życia pełnymi garściami, czego efektem były kolejne podróże. Najpierw zdecydowała się na wyprawę do Wielkiej Brytanii. Następnie odwiedziła Meksyk, Portugalię czy Australię.

Swoje intensywne życie postanowiła pokazywać światu w mediach społecznościowych. Charlie założyła konta na Instagramie i TikToku. „Początkowo chodziło o udostępnianie moich zdjęć rodzinie oraz przyjaciołom, aby wszyscy mogli zobaczyć moją podróż” – tłumaczy.

Źródło: theparadise.ng / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Andrzej Muszala, ks. Marek Starowieyski, Tadeusz Ślipko SJ

Aborcja to problem tysięcy istnień ludzkich. Każdego dnia. Wykonywana w czasach Homera, Platona, Dantego i dziś. Ulepszająca tylko swoje środki i wzbudzająca ciągłe kontrowersje zarówno u Żydów, jak i pierwszych chrześcijan; u wierzących i niewierzących;...

Skomentuj artykuł

Jest niepełnosprawna przez nieudaną aborcję. Mimo to zwiedza świat i ma wymarzoną pracę
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.