11-latka z Poronina odnaleziona w centrum Krakowa. Zarejestrowały ją kamery monitoringu

11-latka z Poronina odnaleziona w centrum Krakowa. Zarejestrowały ją kamery monitoringu
fot. Depositphotos
PAP / pk

11-letnia Jagoda z Poronina, która wyszła z domu w sylwestrową noc i pociągiem dotarła do Krakowa została odnaleziona w centrum tego miasta - poinformował rzecznik zakopiańskiej policji asp. sztab. Roman Wieczorek. Trwają ustalenia przyczyn jej zaginięcia.

"Zaginiona 11-letnia Jagoda z Poronina została odnaleziona tuż przed południem przez krakowskich i tatrzańskich policjantów w centrum Krakowa. W tej chwili policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zaginięcia Jagody. Na obecnym etapie ustaleń to jedyne informacje jakie możemy przekazać" - poinformował rzecznik zakopiańskiej policji asp. sztab. Roman Wieczorek.

Policjant podziękował wszystkim za duże zaangażowanie w poszukiwania dziewczynki.

11-letnia Jagoda Cudzich-Bularz wyszła ze swojego domu w Poroninie w noc sylwestrową ok. godz. 5. Jak informowali policjanci, okoliczności wskazywały na to, że uciekła z domu. 11-latkę zarejestrowały kamery monitoringu na stacji PKP w Krakowie w niedzielę ok. godz. 9. Policja prosiła o rozpowszechnianie jej fotografii i przekazywanie wszelkich informacji wskazujących na to, gdzie może przebywać.

Źródło: PAP / pk

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomáš Halík

Płomień, który rozświetla mrok

Pandemia, kryzys ekonomiczny, wojny…

Jak wierzyć w kochającego Boga i Jego bliskość, kiedy wokół rozsypuje się świat? Czy Wcielenie naprawdę coś zmienia? Gdzie szukać Bożej obecności?

Bóg jest niewysłowioną tajemnicą, ale...

Skomentuj artykuł

11-latka z Poronina odnaleziona w centrum Krakowa. Zarejestrowały ją kamery monitoringu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.