Aktor z "Gry o Tron" zakażony koronawirusem

Aktor z "Gry o Tron" zakażony koronawirusem
(fot. instagram.com)
onet.pl / instagram.com / ml

O stanie swojego zdrowia aktor poinformował za pośrednictwem Instagrama. 

Kristofer Hivju, znany z roli Tormunda w "Grze o tron", dołączył ostatnio do obsady drugiego sezonu "Wiedźmina". Obecnie aktor przebywa z rodziną w kwarantannie z powodu zarażenia koronawirusem. Produkcja serialu Netfliksa została zawieszona.

"Pozdrowienia z Norwegii! Z przykrością informuję, że dzisiaj test na obecność COVID-19 okazał się pozytywny. Moja rodzina i ja będziemy przebywać w domowej kwarantannie tak długo, jak to tylko konieczne. Czujemy się dobrze - mam tylko łagodne objawy przeziębienia. Są ludzie o wyższym stopniu ryzyka, dla których ten wirus może być druzgocącą diagnozą, dlatego zachęcam was wszystkich do zachowania szczególnej ostrożności" - napisał aktor na swoim Instagramie. 

Jak przypomina onet.pl, w "Grze o tron" Hivju wcielił się w jedną z najbardziej lubianych przez widzów postaci - odważnego Tormunda. W 2. sezonie "Wiedźmina" aktor w jednym z odcinków wcieli się w postać Nivellena z inspirowanego "Piękną i Bestią" opowiadania "Ziarno prawdy".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Grzegorz Strzelczyk
17,43 zł
24,90 zł

Ze wszystkich miłości ta jest chyba najtrudniejsza

Kościół jest jak potężne drzewo, w którego koronie każdy może się schronić i posilić. Tam, gdzie owoce, są jednak i czarne ptaszyska, zawzięcie wydziobujące to, co próbuje wyrosnąć....

Skomentuj artykuł

Aktor z "Gry o Tron" zakażony koronawirusem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.