Czwartek będzie wietrzny, w miarę ciepły z przelotnym deszczem

Czwartek będzie wietrzny, w miarę ciepły z przelotnym deszczem
Zdjęcie ilustracyjne (Fot. pl.depositphotos.com)
PAP/dm

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozuje dzisiaj przelotne deszcze. Możliwe także burze na północy kraju. Wiatr będzie umiarkowany, chwilami dość silny. Temperatura wahać się będzie od 19 do 25 stopni Celsjusza.

W czwartek w całej Polsce zachmurzenie będzie zmienne, od małego aż po duże. Z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Miejscami wystąpią także przelotne opady deszczu, głównie na południu, ale także przejściowo w centrum. Najwięcej opadów będzie na północy kraju.

DEON.PL POLECA„Od Zachodniego Pomorza, przez Pomorze, Kujawy, Warmię i Mazury. Lokalnie na Podlasiu możliwe będą burze. Podczas nich porywy wiatru mogą sięgać do około 65 km/h, a opady deszczu wyniosą od 10 do 15 mm” - powiedziała w rozmowie z PAP synoptyczka IMGW Ewa Łapińska.

Najniższa temperatura będzie nad morzem i na Podhalu. Wyniesie od 19 do 20 stopni Celsjusza. Na przeważającym obszarze kraju temperatura będzie wynosiła od 21 do 25 st. C. Wiatr przeważnie umiarkowany, chwilami dość silny. W porywach nawet do 60 km/h w zachodniej części Polski.

PAP/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Krystyna Dajka

Dla tych, którzy chcą się zdrowo odżywiać
Dla tych, którzy stosowali Post Daniela

Krystyna Dajka, autorka bestsellerowego Postu Daniela z uzdrawiającą dietą warzywno-owocową dr Ewy Dąbrowskiej®, tym razem odpowiada na pytanie, które codziennie sobie...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Czwartek będzie wietrzny, w miarę ciepły z przelotnym deszczem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.