DEON.pl największym portalem o tematyce religijnej w Polsce. Dziękujemy za zaufanie!

DEON.pl największym portalem o tematyce religijnej w Polsce. Dziękujemy za zaufanie!
DEON.pl jest największym w Polsce portalem o tematyce religijnej (ilustr. DEON.pl)
Mediapanel/Wirtualne Media/mk

Liderem witryn internetowych w Polsce zajmujących się tematyką religijną pozostaje DEON.pl – wynika z danych Mediapanel. W październiku na stronach DEON.pl gościło niemal 2,33 mln czytelników.

Informacji dotyczących sytuacji w Kościele i na świecie, porad z różnych dziedzin życia oraz wskazówek i inspiracji pomagających w lepszym przeżywaniu wiary szuka w Deonie regularnie ponad 2 mln użytkowników polskiego internetu [Mediapanel nie uwzględnia czytelników z zagranicy – przyp. red]. Z takimi wynikami portal tworzony w ramach jezuickiego Wydawnictwa WAM z Krakowa znacznie wyprzedza inne strony zajmujące się tematami religijnymi.

Po Deonie (z 2,33 mln użytkowników) następną w kolejności stroną z październikowego zestawienia Mediapanelu jest aleteia.org z 1 mln użytkowników. Niedziela.pl odnotowała 870 tys. odwiedzających, gosc.pl – 642 tys., stacja7.pl – 590 tys., strona pch24.pl – 558 tys., a opoka.org.pl – 515 tys. Witryna radiomaryja.pl pozyskała 316 tys. użytkowników

W podsumowaniu wyników Mediapanel za wrzesień 2022 r., przygotowanym przez branżowy portal Wirtualne Media, DEON.pl również zajmuje pierwsze miejsce z ponad 2,18 mln użytkowników. W tym samym miesiącu aleteia.org miała 1,36 mln odwiedzających, niedziela.pl – 759 tys., stacja7.pl – 580 tys., gosc.pl – 519 tys., opoka.org.pl – 425 tys.

DEON.PL POLECA


W poprzednich miesiącach DEON.pl mógł się poszczycić równie wysokim zaufaniem ze strony czytelników. W sierpniu 2022 r. tworzony w Krakowie portal odwiedziło niemal 2,07 mln internautów, w lipcu 2022 r. – 2,31 mln, a w czerwcu 2022 r. – prawie 2,6 mln. We wszystkich tym miesiącach DEON.pl zajmował pierwsze miejsce wśród stron o tematyce religijnej.

Na drugim miejscu zestawienia w badaniach Mediapanel znajdowała się aleteia.org, dla której najlepszym miesiącem był sierpień 2022 r., gdy tę witrynę odwiedziło ponad 1,7 mln czytelników. Pozostałym stronom nie udało się pozyskać powyżej 1 mln użytkowników.

Dla porównania w wynikach sprzed niemal dwóch lat (za listopad 2020 r.) DEON.pl odnotował prawie 1,8 mln odwiedzających, aleteia.org - ponad 1,5 mln, gosc.pl - ponad 1,4 mln, radiomaryja.pl - 1,13 mln, a stacja7.pl - 1,09 mln.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Ryszard Abraham

Ikona PRL-u. Genialny naturszczyk. Oryginał

Miał ochrypły głos i cięty dowcip. Powtarzał, że alkohol pity z umiarem nie szkodzi. Włóczył się po Polsce, a potem po Nowym Świecie. Chwytał się różnych zawodów: był kamieniarzem, grabarzem,...

Skomentuj artykuł

DEON.pl największym portalem o tematyce religijnej w Polsce. Dziękujemy za zaufanie!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.