Fabiański: mam do siebie pretensje, nie pomogłem w karnych

Fabiański: mam do siebie pretensje, nie pomogłem w karnych
(fot. PAP/EPA/GUILLAUME HORCAJUELO)
polsatsport.pl/ PAP/ ed

- Nie przesadzę, gdy powiem, że mam do siebie ogromne pretensje, że w tych dwóch seriach rzutów karnych nie pomogłem drużynie. W takich sytuacjach bardzo liczy się na bramkarza - mówi ze łzami Fabiański w rozmowie z dziennikarzem Polsat Sport.

Łukasz Fabiański podobnie jak Kuba Błaszczykowski nie bał się stanąć przed kamerą i rozmawiać z dziennikarzami zaraz po ćwierćfinale piłkarskich mistrzostw Europy Polska - Portugalia (1:1, karne 3-5).

- Jest dosyć smutno w szatni. Odpadnięcie w tej fazie rozgrywek bardzo boli, patrząc przez pryzmat całego turnieju, w którym nie przegraliśmy żadnego meczu, ani w 90., ani w 120 minutach - opowiada Fabiański.

To może być pozytywny kop

Dodaje, że szybko strzelili bramkę, podobnie jak w meczu ze Szwajcarią, a przeważył moment nieuwagi i trochę szczęścia Portugalczyków: - Gdyby nie rykoszet udałoby mi się obronić strzał. Mam do siebie ogromne pretensje za te dwie serie rzutów karnych.

DEON.PL POLECA

Łukasz Fabiański wyraża też nadzieję na przyszłość: - Jeśli wyciągniemy dobre wnioski i nie przesadzimy ze zbytnią pewnością siebie, to myślę, że ten turniej może być takim pozytywnym kopem, żeby ruszyć bardzo mocno i potwierdzić tymi eliminacjami, że drużyna idzie w bardzo dobrym kierunku.

Myślę, że gdy spojrzymy na start w Euro 2016 za kilka dni, to będziemy mieli powody do zadowolenia i argumenty, by dalej wierzyć w tę drużynę.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Fabiański: mam do siebie pretensje, nie pomogłem w karnych
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.