Jeremy Renner w stanie krytycznym. Aktor znany z uniwersum Marvela miał ciężki wypadek

Jeremy Renner w stanie krytycznym. Aktor znany z uniwersum Marvela miał ciężki wypadek
fot. Marvel Entertainment / YouTube
PAP / pk

Słynny amerykański aktor Jeremy Renner jest w stanie "krytycznym, ale stabilnym" po wypadku podczas odśnieżania. O wypadku aktora poinformował w poniedziałek portal Variety. Jeremy Renner znany jest m.in. z ról w adaptacjach komiksów Marvela. Zagrał również w takich filmach jak: "Miasto złodziei", "The Hurt Locker. W pułapce wojny" i "Wind River. Na przeklętej ziemi".

- Możemy potwierdzić, że Jeremy jest w stanie krytycznym, ale stabilnym. Doznał obrażeń w wyniku wypadku związanego z pogodą; podczas odśnieżania - powiedział Variety przedstawiciel aktora. - Jest z nim rodzina, a sam Jeremy otrzymuje doskonałą pomoc medyczną - dodał.

Nie potwierdzono oficjalnie miejsca wypadku, ale media wskazują na posiadłość w Nevadzie, której właścicielem od kilku lat jest Renner. Tamte tereny doświadczyły w sobotę obfitych opadów śniegu.

DEON.PL POLECA

Renner jest znany m.in. z ról w adaptacjach komiksów Marvela, w tym tytułowego Hawkeye'a. Aktor był dwukrotnie nominowany do Oscara za role w filmach "Miasto złodziei" i "The Hurt Locker. W pułapce wojny". Zagrał również w filmie "Wind River. Na przeklętej ziemi" (o filmie pisaliśmy w artykule).

Źródło: PAP / pk

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomáš Halík

Płomień, który rozświetla mrok

Pandemia, kryzys ekonomiczny, wojny…

Jak wierzyć w kochającego Boga i Jego bliskość, kiedy wokół rozsypuje się świat? Czy Wcielenie naprawdę coś zmienia? Gdzie szukać Bożej obecności?

Bóg jest niewysłowioną tajemnicą, ale...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Jeremy Renner w stanie krytycznym. Aktor znany z uniwersum Marvela miał ciężki wypadek
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.