Lewandowski strzela jak oszalały. Kluczem do sukcesu całkiem nowa dieta?

Lewandowski strzela jak oszalały. Kluczem do sukcesu całkiem nowa dieta?
(fot. PAP/EPA/ANDREJ CUKIC)
2 lata temu
"Przegląd Sportowy" / Michał Lewandowski

Zawodnik, który "nie wstydzi się Jezusa" od pewnego czasy sporo eksperymentuje. Ważną zmianą w jego jadłospisie było całkowite wyeliminowanie jednego produktu.

Ostatnie sukcesy Roberta Lewandowskiego każą na nowo przemyśleć, co de facto odpowiada za jego gigantyczny sukces. Odpowiedzi szukają dziennikarze "Przeglądu Sportowego", którzy piszą, że piłkarz, który odważnie przyznaje się do własnej wiary:

"Jest uważany za jednego z największych profesjonalistów w branży, który nie chodzi wydeptanymi ścieżkami, a wyznacza własne, skalibrował przygotowania tylko pod siebie. Szukał rezerw. Obszarów, które mógłby udoskonalić. Zmienił dietę, nie je już mięsa, zatrudnił specjalistę od snu. Dołożył indywidualne treningi. Korzysta z najnowocześniejszych badań, których wskaźniki mówią mu, jak ma pracować".  

Tym samym Robert Lewandowski dołączył do szerokiego grona osób, które deklarują, że nie jedzą mięsa. Czy jego decyzja ma podłoże praktyczne, związane z treningami, czy również ideowe? Nie wiemy, choć pewnie z czasem będzie pojawiało się coraz więcej informacji dotyczących nowatorskich treningów polskiego zawodnika. 

Najsłynniejszy obecnie polski reprezentant, Robert Lewandowski przyznaje, że wiara w Boga pozwala mu prowadzić lepsze życie: "We współczesnym świecie wszystko idzie bardzo szybko, nieraz zapominamy o naszych wartościach i o tym, co tak naprawdę jest dla nas najważniejsze. Dlatego też ta wiara pomaga mi na boisku, ale też i poza nim, aby być po prostu dobrym człowiekiem i popełniać jak najmniej błędów".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Szymon Hołownia
44,90 zł

Czy zwierzęta idą do nieba, a jeśli tak, to gdzie są, gdy my jesteśmy w czyśćcu? 
Czy jedzenie mięsa w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, sobotę i niedzielę to grzech i dlaczego? 
...

Skomentuj artykuł

Lewandowski strzela jak oszalały. Kluczem do sukcesu całkiem nowa dieta?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.