Lewandowski żegna się z Bayernem Monachium. „To było wyjątkowe osiem lat”

Lewandowski żegna się z Bayernem Monachium. „To było wyjątkowe osiem lat”
Fot. depositphotos.com
PAP / tk

- To było wyjątkowe osiem lat, spędziłem w Bayernie świetny czas - przyznał w rozmowie z telewizją Sky Robert Lewandowski po prawdopodobnie ostatnim treningu przed transferem do Barcelony. - Wrócę jeszcze, aby się pożegnać - dodał polski piłkarz.

Szef piłkarskiego Bayernu Oliver Kahn w sobotę po południu potwierdził dziennikowi "Bild", że mistrz Niemiec doszedł do porozumienia z Barceloną w sprawie transferu Lewandowskiego, a strony pracują nad pisemną wersją umowy.

To pierwsza oficjalna informacja dot. przejścia 33-letniego polskiego napastnika do hiszpańskiego klubu po okresie medialnych spekulacji.

Wcześniej Lewandowski uczestniczył w treningu Bayernu.

"Pożegnałem się z chłopakami na boisku"

- Pożegnałem się dzisiaj z chłopakami na boisku. Nie bałem się o kontuzję, choć zawsze może się coś zdarzyć, nawet w domu. Chcę być w formie i jeszcze raz poćwiczyć z kolegami - dodał kapitan reprezentacji Polski.

Jak zapowiedział, po zgrupowaniu Barcelony w USA zamierza przyjechać do Monachium, aby "porządnie się pożegnać ze wszystkimi" i załatwić kilka prywatnych spraw, m.in. dotyczących domu.

- Wrócę i pożegnam się ze wszystkimi pracownikami klubu. Teraz nie miałem zbyt wiele czasu, żeby się do tego przygotować. Wszystko stało się zbyt szybko, żeby się ze wszystkimi pożegnać. Po zgrupowaniu wrócę i pożegnam się porządnie. Potem załatwię jeszcze kilka spraw prywatnych - zaznaczył Lewandowski, który występował w Bayernie od 2014 roku, a w lidze niemieckiej od 2010.

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Zdzisław Józef Kijas OFMConv

Kim chcę być? Kim są ludzie wokół mnie i jaki mają na mnie wpływ? Jak oceniam ich i siebie? Co jest moim celem w życiu? Udzielenie szczerej odpowiedzi na te pytania umożliwia człowiekowi lepsze zrozumienie...

Skomentuj artykuł

Lewandowski żegna się z Bayernem Monachium. „To było wyjątkowe osiem lat”
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.