„Bild”: Robertowi Lewandowskiemu i jego kolegom z Bayernu grożono śmiercią

„Bild”: Robertowi Lewandowskiemu i jego kolegom z Bayernu grożono śmiercią
Fot. depositphotos.com
PAP / tk

Niemiecki dziennik „Bild” podał, że trzem piłkarzom Bayernu Monachium grożono w anonimowym liście śmiercią. Wśród tych graczy miał znaleźć się polski piłkarz Robert Lewandowski. Sprawę bada policja, która - jak donosi agencja DPA - jest w posiadaniu tego listu.

- Prowadzimy śledztwo w sprawie podejrzenia o zagrażanie i zakłócanie spokoju publicznego poprzez groźby popełnienia przestępstwa - przekazał DPA rzecznik policji.

List z groźbą śmierci

Według doniesień gazety "Bild", list został odebrany przez drugoligowy klub FC St. Pauli 12 stycznia i przekazany policji. Padły w nim trzy nazwiska piłkarzy mistrzów Niemiec - oprócz Lewandowskiego również Manuela Neuera i Serge'a Gnabry'ego.

Jak dodano, w nagłówku napisano m.in.: "Ogień i śmierć brudnym bawarskim świniom". Nie wiadomo, dlaczego list zaadresowano do drugoligowego klubu z Hamburga. Bayern na razie nie skomentował sprawy.

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Stanisław Biel SJ

Opowieść o dorastaniu do zaufania

Niezależnie od etapu życia stajemy czasami w obliczu sytuacji, które są ponad nasze siły. Ciągle dojrzewamy – dorastamy do tworzenia autentycznych relacji międzyludzkich, przezwyciężamy różne lęki. W tym wszystkim wciąż...

Skomentuj artykuł

„Bild”: Robertowi Lewandowskiemu i jego kolegom z Bayernu grożono śmiercią
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.