Lublin: matka zabiła troje dzieci

Lublin: matka zabiła troje dzieci
Fot. depositphotos.com
PAP/ kb

W Lublinie matka udusiła troje swoich dzieci: ośmiomiesięczną dziewczynkę, jej dwuletnią siostrę i czteroletniego chłopca - dowiedziała się nieoficjalnie PAP. Na miejscu tragedii pracują policja i prokurator.

- Cały czas prowadzona jest interwencja przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Czynności nadzoruje prokurator. W sprawie szczegółów proszę kontaktować się z Prokuraturą Okręgową w Lublinie - poinformował oficer prasowy KMP w Lublinie kom. Kamil Gołębiowski.

- Czynności w toku. Nie udzielamy żadnych informacji - poinformowała PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie prok. Agnieszka Kępka.

Matka zamordowała dzieci

Jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP, ofiarami są dwie dziewczynki w wieku ośmiu miesięcy i dwóch lat oraz czteroletni chłopiec. Ich zwłoki odnalazła babcia, która przyszła do 26-letniej córki w odwiedziny.

DEON.PL POLECA

Jako pierwszy o sprawie poinformował portal RMF24. Według doniesień portalu, matka jest narkomanką, na miejscu już wcześniej prowadzone były interwencje, a mąż przebywa w więzieniu. 

Źródło: PAP / kb

Na początek jesieni, w dniach 23-30 września 2021 r., mamy dla was rabat do 40 proc. na publikacje WAM i MANDO oraz 15 proc. na książki innych wydawców. Wpisz kod: JESIEN21D

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Aleksandra Zapotoczny

Żyła jak święta, umarła jak męczennica – tak mówią świadkowie o zamordowanej 6 czerwca 2000 r. siostrze Marii Laurze Mainetti. Trzy nastolatki zadały jej 19 ciosów nożem, chcąc w ten sposób oddać cześć Szatanowi. Stanowiące...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Lublin: matka zabiła troje dzieci
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.