Małopolskie: 11 osób poszkodowanych w czołowym zderzeniu dwóch samochodów w Będzieszynie

Małopolskie: 11 osób poszkodowanych w czołowym zderzeniu dwóch samochodów w Będzieszynie
Zdjęcie ilustracyjne (Fot. depositphotos.com/pl)
PAP/dm

Trwa akcja ratunkowa po czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej 75 w Będzieszynie (pow. brzeski). Według informacji służb w wypadku zostało poszkodowanych 11 osób, w tym dzieci.

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 10. 00. Jak przekazał rzecznik prasowy małopolskiej straży Hubert Ciepły, w wypadku dwóch samochodów osobowych poszkodowanych zostało 11 osób, w tym dwoje dzieci - w wieku nastoletnim oraz ok. 3 lat.

Według informacji przekazanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, dwie osoby są w stanie ciężkim.

GDDKiA poinformowała, że w Będzieszynie doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych, w których łącznie podróżowało 11 osób. Droga pozostaje zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu trwa akcja ratunkowa z udziałem sześciu karetek i dwóch helikopterów.

Jak przekazała GDDKiA możliwy jest objazd drogami: DW980 i DW975 przez Jurków - Zakliczyn - Gródek nad Dunajcem - Wielogłowy. Dla pojazdów osobowych możliwy również krótszy objazd: Tymowa- Iwkowa- Porąbka Iwkowska- Kąty- Witowice Górne. Utrudnienia mogą potrwać ok 4 godzin.

PAP/dm

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Małopolskie: 11 osób poszkodowanych w czołowym zderzeniu dwóch samochodów w Będzieszynie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.