Matka niechcący zostawiła 1,5-latka w samochodzie. Dziecko zmarło

Matka niechcący zostawiła 1,5-latka w samochodzie. Dziecko zmarło
fot. Depositphotos
rmf24 / pk

Kobieta najpierw odwiozła do przedszkola starsze dzieci, a następnie - zamiast do żłobka - pojechała do pracy. O tym, że dziecko jest w samochodzie, zorientowała się kilka godzin później.

Do tragedii doszło w Szczecinie. Jak informuje portal rmf24, kobieta niechcący zostawiła synka zamkniętego w samochodzie. Najprawdopodobniej o nim zapomniała; najpierw odwiozła do przedszkola starsze dzieci, a następnie pojechała do pracy. Kilka godzin później, gdy pojechała do żłobka, by odebrać 1,5-latka, okazało się, że chłopiec w ogóle do niego nie dotarł. Wówczas kobieta zorientowała się, że na tylnym siedzeniu zostawiła rano chłopca.

DEON.PL POLECAW sprawie śmieci 1,5-latka zostało wszczęte śledztwo. Prokurator dokonał oględzin i zabezpieczył ciało chłopca, by ustalić bezpośrednią przyczynę śmierci. Ze względu na stan zdrowia nie da się obecnie przesłuchać matki chłopca.

Jak podaje rmf24, postępowanie toczy się w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. Jak do tej pory nikt jeszcze nie usłyszał zarzutów.

Źródło: rmf24 / pk

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Roman Groszewski SJ

Z nich zaś największa jest miłość…
1 Kor 13,13

Pragniemy kochać i być kochani. Zależy nam na budowaniu dobrych relacji, opartych na wzajemnym zaufaniu i miłości. Jesteśmy do tego powołani, bo Bóg jest miłością: wcieloną,...

Skomentuj artykuł

Matka niechcący zostawiła 1,5-latka w samochodzie. Dziecko zmarło
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.