Meteoryt spadł na dom mieszkalny. "To szansa 1 do 4 miliardów"

Meteoryt spadł na dom mieszkalny. "To szansa 1 do 4 miliardów"
fot. KCRA News / YouTube
Polsat News / pk

W amerykańskim hrabstwie Nevada w stanie Kalifornia na dom spadł meteoryt. Budynek doszczętnie spłonął. Właściciel znajdował się dziesięć metrów od miejsca zdarzenia.

Jak relacjonuje Polsat News, właściciel domu, na który spadł meteoryt, siedział na kanapie i słuchał muzyki. W pewnym momencie usłyszał huk i poczuł zapach dymu. Chwilę później zauważył, że jego dom zaczyna płonąć. Z pożaru zdążył uratować tylko jednego psa.

Na miejscu zdarzenia zaczęli pojawiać się świadkowie, którzy mówili, że chwilę przed pożarem widzieli spadającą z nieba kulę ognia. Zjawisko zarejestrowały również kamery w umieszczone w samochodach.

DEON.PL POLECA

Właściciel domu, choć stracił część dobytku, uważa, że miał szczęście. - Mówią, że to szansa 1 do 4 miliardów, więc myślę, że dziś mogę kupić los na loterię - powiedział mężczyzna "New York Post", cytowany przez "Polsat News".

Źródło: Polsat News / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Jan Świtała

Krew, łzy i czarny humor. Codzienność ratownika medycznego

Podrzucane przed urlopem na oddział babcie, zalany imprezowicz z własną ręką pod pachą i pocięte łby kiboli do zszycia. O tej rzeczywistości politycy wolą nie wspominać, ale...

Skomentuj artykuł

Meteoryt spadł na dom mieszkalny. "To szansa 1 do 4 miliardów"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.