MŚ: Złota Fenninger, Gąsienica-Daniel 18.

Austriaczka Anna Fenninger zdobyła zloty medal w superkombinacji podczas rozgrywanych w Garmisch-Partenkirchen alpejskich mistrzostw świata. Agnieszka Gąsienica-Daniel była 18, a Karolina Chrapek 31.

Fenninger po zjeździe zajmowała czwartą lokatę. W slalomie pojechała jednak znakomicie i wyprzedziła rywalki. Drugie miejsce przypadło Słowence Tinie Maze, a trzecią pozycję zajęła Szwedka Anja Paerson.

Agnieszka Gąsienica-Daniel po zjeździe była 29. W slalomie zdołała pokonać kilka rywalek, a część zawodniczek nie ukończyła przejazdu. W efekcie Polka awansowała aż o 11 pozycji. Druga z naszych pań Karolina Chrapek nie zakwalifikowała się do slalomu, w którym startowało 30 najlepszych alpejek po zjeździe. Chrapek zajęła 31 miejsce. Do pierwszej "30" zabrakło 0,34 sek.