Niedzielski: chcemy, by nauka stacjonarna trwała jak najdłużej

Niedzielski: chcemy, by nauka stacjonarna trwała jak najdłużej
(Fot. PAP/Artur Reszko)
3 miesiące temu
rmf24.pl / tk

Minister zdrowia Adam Niedzielski powiedział, że rząd będzie robił wszystko , aby nauczanie stacjonarne trwało jak najdłużej. - Założenie jest takie, żeby nie było przerwy w stacjonarnej nauce. Pandemia może jednak pokrzyżować wszystkie plany - zaznaczył Niedzielski w rozmowie na antenie RMF FM.

W rozmowie z Robertem Mazurkiem minister zdrowia został zapytany o to, co musi się stać, aby nastąpił powrót do nauczania zdalnego. Niedzielski stwierdził, że musi być naprawdę bardzo dużo zakażeń COVID-19, przekładających się w dodatku na hospitalizację.

Minister zdrowia dodał, że w trzecim tygodniu września rozpocznie się akcja szczepień w szkołach.

- Domyślną formą nauki na uczelniach wyższych będzie nauka stacjonarna - zaznaczył Adam Niedzielski. Polityk dodał, że na uczelniach akademickich także jest założenie prowadzenia nauczania w formie stacjonarnej. Uczelnie mają jednak autonomię i to one będą decydować o formie edukacji.

Źródło: rmf24.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Jan Paweł II, kard. Stefan Wyszyński
30,03 zł
42,90 zł

Słowa, które zmieniają świat

Listy dwóch wielkich przywódców – Jana Pawła II i kardynała Stefana Wyszyńskiego – zaskakują swoją mocą i aktualnością. Ich słowa wpłynęły na rozwój wypadków w Polsce i na świecie. W tej...

Skomentuj artykuł

Niedzielski: chcemy, by nauka stacjonarna trwała jak najdłużej
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.