Niedzielski: nie zmienimy obostrzeń przy tej liczbie zakażeń

Niedzielski: nie zmienimy obostrzeń przy tej liczbie zakażeń
Fot. PAP/Piotr Polak
4 tygodnie temu
PAP/Twitter/ tk

Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że przy obecnej liczbie zakażeń COVID-19 nie są planowane zmiany w restrykcjach. - Na październik przygotowaliśmy projekt rozporządzenia Rady Ministrów, który przewiduje przedłużenie dotychczasowych restrykcji - dodał.

Podczas konferencji prasowej w Kielcach minister był pytany o ewentualne wprowadzenie nowych restrykcji. Niedzielski przekazał, że w tej chwili nie są planowane nowe obostrzenia.

Przedłużenie obostrzeń z powodu COVID-19

- W tej chwili, przy tej liczbie zakażeń, nie przewidujemy zmian restrykcji. Na październik przygotowaliśmy projekt rozporządzenia Rady Ministrów, który przewiduje przedłużenie tych restrykcji, które mieliśmy w wakacje i we wrześniu - powiedział.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w poniedziałek o 421 nowych zakażeniach koronawirusem. Łącznie od 4 marca ub.r., gdy wykryto w Polsce pierwsze zakażenie SARS-CoV-2, potwierdzono 2 903 655 zakażeń. Zmarły 75 572 osoby z COVID-19.

Na początek jesieni, w dniach 23-30 września 2021 r., mamy dla was rabat do 40 proc. na publikacje WAM i MANDO oraz 15 proc. na książki innych wydawców. Wpisz kod: JESIEN21D

PAP/Twitter/ tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Gianni Valente, Andrea Tornielli
27,93 zł
39,90 zł

Dzisiejszy Kościół przypomina bardziej pole bitwy niż szpital polowy. 

Jak doszło do tego, że arcybiskup Carlo Maria Viganò napisał szokujące dossier, w którym oskarżył papieża o krycie seksualnego przestępcy i zażądał jego dymisji? Kto...

Skomentuj artykuł

Niedzielski: nie zmienimy obostrzeń przy tej liczbie zakażeń
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.