Pociąg zderzył się z samochodem osobowym. Nie żyje kobieta i dziecko

Pociąg zderzył się z samochodem osobowym. Nie żyje kobieta i dziecko
Fot. PAP/Paweł Supernak
PAP / tk

W miejscowości Many koło Tarczyna w woj. mazowieckim doszło do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem towarowym. Wypadek miał miejsce na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Nie żyją dwie osoby: kobieta i 2-letnie dziecko. Trzecia osoba została ranna.

Jak podają służby, zgłoszenie o wypadku dostali o godzinie 15.28. - Na przejeździe kolejowym w miejscowości Many doszło do zderzenia pociągu towarowego relacji Dąbrowa Górnicza - Małaszewicze z samochodem osobowym citroen C3, w którym podróżowały 3 osoby - przekazała mł. asp. Magdalena Gąsowska z zespołu prasowego Komendy Policji w Piasecznie.

- Są dwie ofiary śmiertelne - dodała. Jak zaznaczyła, przejazd kolejowy oznakowany jest znakami stop i krzyżem św. Andrzeja.

Strażacy zaznaczają, że pierwotnie zostali wezwani do innej lokalizacji, a wypadek miał miejsce na równoległym przejeździe.

- W chwili przyjazdu na miejsce trzy osoby były poza pojazdem. Podjęte zostały czynności ratunkowe. Niestety kobieta i około 2-letnie dziecko zmarli na miejscu. Mężczyzna ma obrażenia i potłuczenia - powiedział w rozmowie z mł. bryg. Łukasz Darmofalski z piaseczyńskiej straży pożarnej. - Na miejscu pracowało 6 zastępów Straży Pożarnej i dwie karetki pogotowia - dodał strażak.

- W tej chwili na miejscu trwają czynności wyjaśniające pod nadzorem prokuratora. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami - zaznaczyła mł. asp. Magdalena Gąsowska.

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Stanisław Biel SJ

Opowieść o dorastaniu do zaufania

Niezależnie od etapu życia stajemy czasami w obliczu sytuacji, które są ponad nasze siły. Ciągle dojrzewamy – dorastamy do tworzenia autentycznych relacji międzyludzkich, przezwyciężamy różne lęki. W tym wszystkim wciąż...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Pociąg zderzył się z samochodem osobowym. Nie żyje kobieta i dziecko
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.