Podczas karnych myślał o... swoich dzieciach

Podczas karnych myślał o... swoich dzieciach
(fot. EPA/Srdjan Suki)
PAP / drr

Bohater kostarykańskiej reprezentacji Keylor Navas przyznał, że myślał o swych dzieciach podczas konkursu "jedenastek" w meczu z Grecją w 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata. Navas obronił jednego karnego i Kostaryka zagra w ćwierćfinale.

"Staram się być dobrym ojcem i przyjacielem. Chciałbym, aby moje dzieci były szczęśliwe kiedy dorosną, a patrząc wstecz mogły powiedzieć, że ich ojciec dokonał czegoś ważnego dla ich kraju" - powiedział 27-letni Navas.

DEON.PL POLECAPo dogrywce Kostaryka remisowała z Grecją 1:1, dlatego australijski sędzia Benjamin Williams zarządził karne. Przy stanie 4:3 Navas obronił uderzenie Theofanisa Gekasa.

"Wcześniej analizowaliśmy, jak Grecy wykonują +jedenastki+" - przyznał zawodnik występujący w Levante, a wcześniej w innym hiszpańskim zespole Albacete. Navas jest wychowankiem Deportivo Saprissa.

Jego partnerka życiowa Andrea ma córkę Dani z poprzedniego związku, ale Navas traktuje ją jak swoje dziecko. Oboje są rodzicami Mateo. Poznali się podczas spotkań religijnych; czytali i analizowali Biblię.

"Navas jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie. Zaufaliśmy mu podczas karnych" - stwierdził trener reprezentacji Jorge Luis Pinto.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Podczas karnych myślał o... swoich dzieciach
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.