Poseł PiS w szpitalu z urazem głowy. Jego samochód zderzył się z łosiem

Poseł PiS w szpitalu z urazem głowy. Jego samochód zderzył się z łosiem
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Depositphotos.com
PAP / mł

"Na trasie S7 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem łosia. Kierujący samochodem osobowym w wyniku tego zdarzenia doznał obrażeń twarzoczaszki. Został przewieziony do szpitala bielańskiego w Warszawie" – powiedziała asp. Aneta Fabisiak-Wydurska z Komendy Powiatowej w Nowym Dworze Mazowieckim. 

Chodzi o posła PiS Waldemara Olejniczaka. Informacje te potwierdził PAP w czwartek znajomy parlamentarzysty, starosta powiatu sierpeckiego Andrzej Cześnik.

DEON.PL POLECA
- Poseł PiS Waldemar Olejniczak jest w szpitalu bielańskim w Warszawie. Nie mogę się wypowiadać na temat jego stanu zdrowia – powiedział Cześnik. Dodał, że poseł został ranny w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło w minioną sobotę.

Według nieoficjalnych informacji PAP, poseł był trzeźwy, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Natomiast Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Dworze Mazowieckim mł. kpt. Paweł Plagowski przekazał, że w ubiegłą sobotę w akcji ratunkowej brały udział trzy zastępy strażaków. "Samochód znajdował się na pasie w kierunku Warszawy. Poszkodowany kierowca miał rany cięte głowy. Został przewieziony do szpitala" - powiedział.

Sprawa jest prowadzona pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim. 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Grzegorz Dobiecki

O czym nie mówi się głośno?

Kto odpowiada za śmierć 150 tysięcy Amerykanów? Komu grozi wojna domowa, a gdzie żyje się jak w więzieniu? Który region świata jest bardziej skomplikowany niż montaż mebli z Ikei?...

Skomentuj artykuł

Poseł PiS w szpitalu z urazem głowy. Jego samochód zderzył się z łosiem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.