Prezydent o Krawczyku: tacy Artyści odchodzą, ale nie umierają

Prezydent o Krawczyku: tacy Artyści odchodzą, ale nie umierają
fot. PAP/Krzysztof Świderski
PAP / pk

Młodzi może lekceważą taką muzykę albo nawet nie znają, ale nie ma wątpliwości, że jakiś rozdział w polskiej muzyce i rozrywce się zamknął. Z pewnością był Postacią. Tacy Artyści odchodzą ale nie umierają - napisał prezydent Andrzej Duda.

Po informacjach o śmierci legendy polskiej piosenki Krzysztofa Krawczyka wpis zamieścił na Twitterze Prezydent RP Andrzej Duda.

"Odszedł Krzysztof Krawczyk. Młodzi może lekceważą taką muzykę albo nawet nie znają, ale nie ma wątpliwości, że jakiś rozdział w polskiej muzyce i rozrywce się zamknął. Z pewnością był Postacią. Tacy Artyści odchodzą ale nie umierają. Żyją w swojej twórczości. RiP" - napisał prezydent.

Wiadomość o śmierci Krzystofa Krawczyka przekazał w poniedziałek na Facebooku jego przyjaciel i menadżer Andrzej Kosmala. W Wielką Sobotę 3 kwietnia artysta napisał na swoim Facebooku, że wrócił do domu ze szpitala.

Źródło: PAP / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Przemek Wysogląd SJ
34,92 zł
49,90 zł

Nie, to nie jest ilustrowana hagiografia ani biografia św. Ignacego Loyoli. To raczej próba osobistego spojrzenia na historię duchowego doświadczenia i głębokiej przemiany, jaką przeszedł pewien ambitny, młody szlachcic – Iñigo Lopez de Loyola.

Przeżyj...

Skomentuj artykuł

Prezydent o Krawczyku: tacy Artyści odchodzą, ale nie umierają
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.