Krzysztof Krawczyk na koncercie jubileuszowym wzruszył słowami o Bogu

Krzysztof Krawczyk na koncercie jubileuszowym wzruszył słowami o Bogu
(fot. youtube.com)
1 rok temu
wp.pl / dziennik.pl / jb

15 grudnia odbył się koncert jubileuszowy Krzysztofa Krawczyka w Warszawie. Jak podaje Wirtualna Polska piosenkarz powitał fanów, mówiąc "dziadek przyjechał".

Powiedział to żartobliwie, ale już od dłuższego czasu dokucza mu biodro, nadal kuleje. Artysta jest w trakcie rehabilitacji. 14 lat temu miał wszczepioną endoprotezę jednego biodra. Na szczęście na razie uniknął kolejnego zabiegu.

Największą aprobatę widowni zyskał "Parostatek". Razem z wokalistą była jego żona, śpiewała w chórku. Przy piosence "Bo jesteś Ty" siadła mu na kolanach. Po koncercie powiedziała: "Jestem pewna, że dzięki takim fanom mój Krzysiu szybciej stanie na nogi". 

W czasie koncertu Krzysztof Krawczyk wyznał: "Mój tata zawsze mi powtarzał, że kiedy Bóg jest na pierwszym miejscu, cała reszta w życiu jest na właściwym miejscu". 

W "Dzienniku.pl" w wywiadzie sprzed dwunastu lat dowiadujemy się, że rodzina wokalisty zawsze była katolicka. W wieku 16 lat stracił ojca, był tak rozżalony sytuacją, że stwierdził wówczas: "Boga nie ma" i tak przez 20 lat żył w "duchowej ciemności". Mówiąc o swoim nawróceniu, wspomina Mszę w kościele św. Jacka w Chicago. Przyznaje, że wyszedł z niej odmieniony.

W wywiadzie mówi, że najważniejsza jest rozmowa z Bogiem. "Ja prowadzę ją codziennie". Widzi boże działanie swoim życiu, kiedy żona była chora, kiedy miał ciężki wypadek samochodowy. Podkreśla: dzięki swej wierze udało mi się w życiu wyjść z wielu opresji".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Karolina Korwin Piotrowska, Grzegorz Kramer SJ
26,94 zł
44,90 zł

Takim językiem o takich rzeczach w naszym kraju nikt jeszcze z księdzem nie rozmawiał.

Będzie hałas. Będzie #WRZENIE

Lewaczka i ksiądz. Karolina Korwin Piotrowska i Grzegorz Kramer SJ. Kontrowersyjna dziennikarka i popularny jezuita. Wybuchowa mieszanka...

Skomentuj artykuł

Krzysztof Krawczyk na koncercie jubileuszowym wzruszył słowami o Bogu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.