Szymon Hołownia kandydatem w wyborach prezydenckich?

Szymon Hołownia kandydatem w wyborach prezydenckich?
(fot. Filip Ćwik)
"Polityka Insight" / "Wirtualna Polska" / ml

Do informacji dotarło Centrum Analityczne "Polityka Insight". Według podanych przez nie wiadomości, dziennikarz niebawem ogłosi swoją decyzję. 

Kto wystartuje w wyborach prezydenckich? Wiemy, że partia rządząca postawi na urzędującego prezydenta - Andrzeja Dudę. Na "giełdzie nazwisk" jest również Władysław Kosiniak-Kamysz z PSL, Robert Biedroń z Wiosny oraz Małgorzata Kidawa-Błońska z KO.  

DEON.PL POLECA
Jednak coraz głośniej mówi się o kandydacie, który nie jest związany z żadną partią polityczną.

Analityczne centrum założone przez środowisko tygodnika "Polityka" poinformowało, że decyzję o starcie w wyborach podjął dziennikarz i publicysta - Szymon Hołownia. 

DEON.PL POLECA

"Cieszy się on dużą rozpoznawalnością, ale żeby dobrze wypadać w sondażach musi zbudować wizerunek poważnego kandydata na prezydenta" - informuje raport. 

Analitykom udało się dotrzeć do informacji z których wynika, że: "przygotowania do jego startu rozpoczęły się w sierpniu i są już zaawansowane. Oficjalnego komunikatu w tej sprawie można się spodziewać w ciągu dwóch-trzech tygodni". 

Kandydatura Hołowni ma być przygotowywana przez dwa sztaby wyborcze z których jeden koncentruje się na "programie i wartościach", a drugi odpowiada za strategię. 

"Siłą dziennikarza w starciu o fotel prezydenta ma być sieć wolontariuszy, którzy już pracują nad rozpoznawalnością i pozytywnym odbiorem Hołowni" - informuje Wirtualna Polska. 

Jak do tej pory Szymon Hołownia nie odniósł się do informacji pojawiających się w mediach. Czy były one prawdziwe, przekonamy się pewnie w ciągu kilku tygodni. 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Szymon Hołownia

Czy zwierzęta idą do nieba, a jeśli tak, to gdzie są, gdy my jesteśmy w czyśćcu? 
Czy jedzenie mięsa w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, sobotę i niedzielę to grzech i dlaczego? 
...

Skomentuj artykuł

Szymon Hołownia kandydatem w wyborach prezydenckich?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.