Ukradł busa i zasnął w nim w lesie. Znalazła go policja

Ukradł busa i zasnął w nim w lesie. Znalazła go policja
Fot. depositphotos.com
PAP / tk

47-letni mężczyzna ukradł busa jednej z firm w Gubinie (woj. lubuskie). Policja odnalazła złodzieja, który spał w skradzionym pojeździe w lesie – poinformowała Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży zagrożony karą do pięciu lat więzienia. 47-latek jest dobrze znany policjantom z Gubina. Okazało się, że był wcześniej pracownikiem firmy, z której ukradł samochód. Stąd miał doskonałe rozpoznanie terenu i zwyczajów panujących w przedsiębiorstwie – powiedziała Stanisławska.

Do przestępstwa doszło w niedzielę (5 września br.) w Gubinie. Podejrzany wszedł na teren firmy, wsiadł do dostawczego volkswagena, w którym były kluczyki i odjechał. Po otrzymaniu zgłoszenia, policjanci z Gubina powiadomili o kradzieży ościenne jednostki.

Policjanci szybko złapali złodzieja busa

Kryminalni z Zielonej Góry szybko ustalili, że auto może być na terenie tego powiatu, a dokładnie w lesie niedaleko samej Zielonej Góry. Tam też w poniedziałek rano doszło do zatrzymania podejrzanego.

Sprawa jest prowadzona przez policjantów z komisariatu w Gubinie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Krośnie Odrzańskim.

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Gabriel Glinka
4,98 zł
24,90 zł

W wieku kilkunastu lat uciekł z domu i zaczął stawiać pierwsze samodzielne kroki - na ścieżkach zła. Poruszał się na nich coraz szybciej i pewniej, przekraczając wkrótce granice mrocznego świata przestępczości zorganizowanej.

Stał się człowiekiem...

Skomentuj artykuł

Ukradł busa i zasnął w nim w lesie. Znalazła go policja
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.