W Opolu palił się blok mieszkalny. Zginęły 3 osoby

W Opolu palił się blok mieszkalny. Zginęły 3 osoby
fot. PAP/Krzysztof Świderski
PAP / pk

W czwartek wieczorem w bloku przy ulicy Batalionu Zośka w Opolu doszło do pożaru w jednym z mieszkań. Przybyli na miejsce strażacy, po ugaszeniu ognia, znaleźli szczątki trzech osób. Ze względu na ich stan, obecnie nie można określić personaliów.

W czwartek, krótko przed godziną 19, strażacy otrzymali informację o pożarze w bloku przy ulicy Batalionu Zośka w Opolu. Jak się okazało, paliło się mieszkanie na czwartym piętrze w 10-piętrowym budynku.

Przy samym wejściu do mieszkania ratownicy natknęli się na pierwsze zwłoki - powiedział PAP oficer dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej w Opolu.

Po ugaszeniu ognia, podczas przeszukania lokalu znaleziono zwęglone szczątki kolejnych dwóch osób. Ze względu na ich stan, obecnie nie można określić personaliów, ani wieku ofiar pożaru, którego przyczyny będzie wyjaśniała policja.

 

DEON.PL POLECA

 

Źródło: PAP / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Skomentuj artykuł

W Opolu palił się blok mieszkalny. Zginęły 3 osoby
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.