W Portugalii zamordowano 3-latkę. Dziecko było kurierem narkotyków

W Portugalii zamordowano 3-latkę. Dziecko było kurierem narkotyków
fot. Depositphotos
PAP / pk

Trzyletnia Jessica, której zaginięciem i śmiercią żyła w ostatnich miesiącach Portugalia, została zamordowana przez porywaczy związanych z handlem narkotykami. Dziecko, jak twierdzą w piątek powołujące się na śledztwo media, było wykorzystywane jako kurier do przenoszenia narkotyków.

Jak poinformowała lizbońska policja, w ostatnich godzinach zatrzymana została matka dziewczynki, której postawiono już zarzuty zaniedbania opieki nad dzieckiem oraz narażenia go na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia.

3-latka przenosiła narkotyki wewnątrz ciała. Wiedziała o tym jej matka

"Jessica była wykorzystywana niczym kurier: przenosiła narkotyki wewnątrz ciała, o czym wiedziała jej matka", podała powołująca się na śledztwo telewizja SIC.

Dziecko zostało porwane w czerwcu 2022 roku w mieście Setubal przez małżeństwo, które znała matka dziewczynki. Porywacze w zamian za jej uwolnienie żądali od kobiety spłaty długu.

DEON.PL POLECA

Policja potwierdziła, że zatrzymała w piątek także powiązanego z porywaczami mężczyznę, który mógł być bezpośrednio odpowiedzialny za śmierć dziewczynki.

Z dotychczasowego śledztwa wynika, że osadzone od czerwca w więzieniu małżeństwo oraz ich córka, którzy dopuścili się porwania trzylatki, miało znęcać się przez co najmniej pięć dni nad Jessicą. Sekcja zwłok potwierdziła liczne obrażenia na ciele dziecka.

Źródło: PAP / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomáš Halík

Płomień, który rozświetla mrok

Pandemia, kryzys ekonomiczny, wojny…

Jak wierzyć w kochającego Boga i Jego bliskość, kiedy wokół rozsypuje się świat? Czy Wcielenie naprawdę coś zmienia? Gdzie szukać Bożej obecności?

Bóg jest niewysłowioną tajemnicą, ale...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

W Portugalii zamordowano 3-latkę. Dziecko było kurierem narkotyków
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.