Blogerka zarobiła milion w akcji na Instagramie, sprzedając własne książki. Cały dochód przeznaczyła na WOŚP

Blogerka zarobiła milion w akcji na Instagramie, sprzedając własne książki. Cały dochód przeznaczyła na WOŚP
(fot. PAP/Paweł Supernak || instagram / mamaginekolog)
Instagram / Nicole Sochacki-Wójcicka / pch

Sprzedawała ebooki własnego autorstwa z przeznaczeniem całości dochodu na WOŚP. Zbiórka przyniosła wielki sukces - ponad milion złotych! A wszystko odbyło się na Instagramie.

Nicole Sochacki-Wójcicka, znana na Instagramie pod pseudonimem mamaginekolog, jest obserwowana przez 376 tysięcy osób. Chciała w jakiś sposób wesprzeć działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której urządzenia uratowały wcześniej życie jej synka Gilberta. Postanowiła przeznaczyć na cel zbiórki ebooki z napisanymi przez siebie książkami #instaserial o miłości i o ślubie. Sprzedawała je za 10 złotych na swoim profilu.

Nie spodziewała się pewnie jednak finału i wielkiego sukcesu swojej akcji. Po mobilizacji czytelników i czytelniczek, zarobiła łącznie ponad milion złotych. Podsumowała to postem o treści:

"Życie każdego człowieka opowiedziane prawdziwie jest powieścią" - Ernest Hemingway- i moja mama - "bądź realistą, zacznij marzyć" - mamy MILION na @fundacjawosp ????????????❤️ dziękuję Wam❤️ jutro zrobimy przelew życia ????????i ... gramy dalej do rana ????????❤️❤️❤️

O sukcesie zbiórki poinformował też Jerzy Owsiak. Podczas wypowiadania nazwy profilu mamyginekolog był wyraźnie zdziwiony tak dużą sumą zebraną przez nieznaną jemu osobę:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emilia Lubańska-Jóźwiak (@emilievivre)

Mamaginekolog w osobnym poście napisała o tym, że jej synek Gilbert jak każdy inny wcześniak w Polsce korzystał ze sprzętu WOŚP:

Dobra wiem - że to wyciskacz łez . Ci którzy są tu ze mną nie od dziś - wiedzą- że instaserial był moją siłą dla synka. Codziennie czytaliśmy mu jeden odcinek i mieliśmy "deal" że do końca ksiązki bedzie z nami s domu - Gilbert dotrzymał słowa. To film jak Kuba czyta instaserial Bibkowi ❤️ Nasz synek Gilbert jak KAŻDY inny wcześniak w POLSCE korzystał z sprzętu WOŚP - to co się dziś dzieje to tylko nasza wdzięczność - robimy co w naszej (WASZEJ) mocy - ps. Mamy 900 tysięcy ???????????? #instaserialedlawosp

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywał się pod hasłem "Pomaganie jest dziecinnie proste". Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Marcin Jakimowicz

Autor prezentowanej książki to z pewnością nie Wujek Dobra Rada. Jak wskazuje tytuł, Czytelnik znajdzie tu konkretne wskazówki. Tych, którzy znają oryginalny styl Marcina Jakimowicza, począwszy od Radykalnych sprzed ponad (tak!) dwudziestu lat, nie trzeba...

Skomentuj artykuł

Blogerka zarobiła milion w akcji na Instagramie, sprzedając własne książki. Cały dochód przeznaczyła na WOŚP
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.