Czy to ciało Krzysztofa Olewnika? Dziś wyniki

wab / tvn24

W samo południe prokuratura przedstawi rodzinie Krzysztofa Olewnika wyniki sekcji jego zwłok. Następnie o godz. 12.30 minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski ujawni wyniki badań genetycznych przeprowadzonych w sprawie uprowadzenia i zabójstwa Krzysztofa Olewnika.

Jeśli okaże się, że to nie Olewnik, byłby to kolejny dramatyczny zwrot w bulwersującej i ciągnącej się od 9 lat sprawie.

Zwłoki ekshumowano z uwagi na ujawnione nieprawidłowości w procedurze ich identyfikacji. Śledczy jednak od samego początku zastrzegali, iż nie musi to oznaczać, że ciało nie należy do kogoś innego.

Gdyby okazało się, że w grobie Olewnika leży ktoś inny, byłby to kolejny smutny i dramatyczny akt ciągnącej się od lat skomplikowanej sprawy uprowadzenia i śmierci Krzysztofa Olewnika. Ta tragedia bulwersuje opinię publiczną od lat, pełna jest bowiem tajemnic i oskarżeń pod adresem policji, prokuratury i polityków.

Odkąd sprawą zajęła się sejmowa komisja śledcza, sprawa stała się już nie tylko kryminalną, ale i polityczną. Jedno jest pewne, to jedna z najważniejszych kryminalnych spraw ostatnich kilkudziesięciu lat.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Czy to ciało Krzysztofa Olewnika? Dziś wyniki
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.