Komorowski wręczył Smudzie flagę narodową

Komorowski wręczył Smudzie flagę narodową
PAP / pz

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Franciszek Smuda wziął udział w uroczystościach na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego związanych z obchodzeniem Dnia Flagi. Bronisław Komorowski wręczył trenerowi flagę narodową.

- Prezydent życzył nam powodzenia. On tak samo jest sportowcem i to wszystko - zaznaczył Smuda, dopytywany przez dziennikarzy, co powiedział Komorowski w momencie przekazywania flagi państwowej.

Smuda pytany, czy w składzie reprezentacji Polski na Euro będą jakieś niespodzianki powiedział: "Jak wszyscy wiecie niespodzianek z naszą reprezentacją nie można za dużo mieć". Zaznaczył, że dokonując selekcji zawodników na turniej kierował się ich umiejętnościami piłkarskimi.

Podkreślił, że średnia wieku piłkarzy powołanych na Euro 2012 będzie wynosiła poniżej 24 lat. - Jak mieliśmy średnią 24 to teraz bodajże jest już poniżej - podkreślił. Dodał, że połowa powołanych zawodników gra w polskiej ekstraklasie.

Selekcjoner dopytywany w kwestii bojkotu Euro przez niektórych polityków m.in. szefa Komisji Europejskiej Jose Barroso powiedział: "Ja o tym w ogóle nie myślę. Nam, by to naprawdę przeszkodziło, bo myśmy się już pod kątem naszego Euro przygotowali. Mamy wszystko dopięte na ostatni guzik".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Komorowski wręczył Smudzie flagę narodową
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.