KPRP: Andrzej Duda powołał Pawła Szrota na stanowisko szefa gabinetu prezydenta

KPRP: Andrzej Duda powołał Pawła Szrota na stanowisko szefa gabinetu prezydenta
(fot. depositphotos.com)
9 miesięcy temu
PAP / ps

Prezydent Andrzej Duda odwołał Krzysztofa Szczerskiego z funkcji szefa gabinetu prezydenta i powołał na to stanowisko Pawła Szrota, dotychczas sekretarza stanu w KPRP; jednocześnie prezydent ustanowił Szczerskiego pełnomocnikiem ds. utworzenia Biura Polityki Międzynarodowej Prezydenta RP - podała KPRP.

Jak poinformowała w poniedziałek Kancelarii Prezydenta, Andrzej Duda powołał również z dniem 4 stycznia Piotra Ćwika na stanowisko zastępcy szefa Kancelarii. Dotychczas pełniący tę funkcję Paweł Mucha został powołany z dniem 1 stycznia na stanowisko społecznego doradcy prezydenta - czytamy w komunikacie umieszczonym na stronie internetowej KPRP.

Jak poinformowano, Andrzej Duda z dniem 4 stycznia odwołał Krzysztofa Szczerskiego z funkcji szefa gabinetu prezydenta, jednocześnie - z dniem 5 stycznia prezydent powołał na to stanowisko Pawła Szrota. Prezydent ustanowił Krzysztofa Szczerskiego Pełnomocnikiem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej do spraw utworzenia Biura Polityki Międzynarodowej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Dominika Dudek, Maria Mazurek
27,93 zł
39,90 zł

Co kryje się w naszej głowie?

Profesor Dominika Dudek łamie panujące tabu – nie obawia się wskazać różnic między umysłami kobiety i mężczyzny, a także spojrzeć na chorobę jako na źródło inspiracji. Odkrywa tajniki pracy...

Skomentuj artykuł

KPRP: Andrzej Duda powołał Pawła Szrota na stanowisko szefa gabinetu prezydenta
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.