Mazowieckie: trwają poszukiwania 5-letniego chłopca; policja apeluje do wszystkich, którzy widzieli szarą skodę fabię

Mazowieckie: trwają poszukiwania 5-letniego chłopca; policja apeluje do wszystkich, którzy widzieli szarą skodę fabię
(fot. depositphotos.com)
PAP / ms

Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim apeluje o pomoc w odnalezieniu 5-letniego Dawida Żukowskiego. Cały czas szukamy dziecka. To jest dla nas najważniejsze - powiedziała PAP w czwartek asp. szt. Katarzyna Zych z KPP w Grodzisku Mazowieckim.

Zdjęcie Dawida dostępne jest na stronie warszawskiej policji, pod dokładnym adresem: http://policja.waw.pl/pl/dzialania-policji/aktualnosci/50607,Poszukujemy-5-letniego-Dawida-Zukowskiego.html

Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim poinformowała w czwartek o trwających poszukiwaniach 5-letniego Dawida Żukowskiego. "Matka dziecka zgłosiła zaginięcie syna około północy" - powiedziała PAP asp. szt. Katarzyna Zych.

Według informacji policji w środę ok. godz. 17 ojciec dziecka, 32 letni mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego, zabrał chłopca z domu i odjechał w nieznanym kierunku. Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena.

Informację o śmierci mężczyzny KPP w Grodzisku Mazowieckim otrzymała o godz. 20.52. Mężczyzna został śmiertelnie potrącony na torach kolejowych.

Policja zwraca się o pomoc do wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu chłopca. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.

"Cały czas szukamy dziecka. To jest dla nas najważniejsze. Dziecko może być bez opieki, może potrzebować pomocy. Dlatego prosimy wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu dziecka, o pilną informację" - apeluje Zych.

Policja apeluje o kontakt do wszystkich, którzy widzieli szarą skodę fabię WGM 01K9. Na miejscu pasażera od strony kierowcy na szybie znajduje się zasłona przeciwsłoneczna z logo Zyzgazka McQuinna, czerwonej wyścigówki z bajki "Auta" - powiedział w czwartek PAP kom. Sylwester Marczak z KSP.

Samochód ten został odnaleziony, ale dla policji istotna jest informacja, którędy się przemieszczał. "Dla nas bardzo ważna informacja dotyczy samego pojazdu bez względu na to, czy znajdował się on w ruchu, czy też był pozostawiony na parkingu" - wyjaśnił rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Jak informował Marczak w Polsat News, wszystko wskazuje na to, że 5-letni Dawid jest w okolicach Grodziska Mazowieckiego lub warszawskiego Okęcia.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Mazowieckie: trwają poszukiwania 5-letniego chłopca; policja apeluje do wszystkich, którzy widzieli szarą skodę fabię
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.