Mecz z Portugalią obejrzało 53 tys. widzów

Mecz z Portugalią obejrzało 53 tys. widzów
Środowy mecz Polski z Portugalią (0:0) na Stadionie Narodowym w Warszawie obejrzało 53 tysiące widzów - poinformowała PAP rzeczniczka prasowa Polskiego Związku Piłki Nożnej Agnieszka Olejkowska. (fot. PAP/Bartłomiej Zborowski)
PAP / slo

Środowy mecz Polski z Portugalią (0:0) na Stadionie Narodowym w Warszawie obejrzało 53 tysiące widzów - poinformowała PAP rzeczniczka prasowa Polskiego Związku Piłki Nożnej Agnieszka Olejkowska.

- Sprzedaliśmy komplet biletów, ale to nie znaczy, że był zapełniony cały stadion. Na przykład pierwsze rzędy zostały wyłączone ze względu na słabą widoczność. W czwartek podamy rzeczywistą frekwencję - mówiła tuż po meczu rzeczniczka PZPN.

- Mecz z Portugalią obejrzało 53 tysiące widzów - przyznała dzień później Olejkowska. Jak dodała, w czasie Euro 2012 sytuacja z wolnym pierwszym rzędem prawdopodobnie się powtórzy.

- Możliwe, że te miejsca zostaną wyłączone z użytkowania, ale decyzja należy do UEFA. W środę kibicom siedzącym najniżej widoczność utrudniały m.in. szklane balustrady ze srebrnymi listewkami. Z tego co wiem, wkrótce zostaną one usunięte - podkreśliła rzeczniczka PZPN.

Wszystko wskazuje na to, że mecz z Portugalią nie będzie jedynym sprawdzianem Stadionu Narodowego przed Euro 2012. Przedstawicielka PZPN powtórzyła, że piłkarska centrala chce zorganizować tutaj 24 lub 25 kwietnia finał Pucharu Polski.

- Oficjalną decyzję w tej sprawie ma zatwierdzić zarząd związku - zakończyła Olejkowska.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Mecz z Portugalią obejrzało 53 tys. widzów
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.