Policja publikuje wizerunek sprawcy podpalenia punktu szczepień w Zamościu

Policja publikuje wizerunek sprawcy podpalenia punktu szczepień w Zamościu
(Fot. lubelska.policja.gov.pl)
lubelska.policja.gov.pl/Twitter/dm

Policjanci poszukują sprawcy podpalenia mobilnego punktu szczepień oraz budynku zamojskiego sanepidu. Policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyznę na publikowanym nagraniu lub posiadają istotne informacje na temat tego przestępstwa. Za przekazanie informacji o sprawcy podpalenia minister zdrowia Adam Niedzielski przeznaczył 10 tys. złotych nagrody.

Do przestępstw doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w Zamościu. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że nieznany mężczyzna około godziny 1.00 w nocy przyjechał rowerem pod mobilny punkt szczepień mieszczący się na Rynku Solnym w Zamościu i podłożył tam ogień.

Podczas nocnych poszukiwań sprawcy podpalenia, funkcjonariusze policji zauważyli również ogień wydobywający się z budynku sanepidu przy ul. Peowiaków.

DEON.PL POLECA

Na miejscu obu pożarów interweniowali strażacy. Nikt nie odniósł obrażeń.  

Policja zabezpieczyła nagrania z monitoringu miejskiego, który zarejestrował nieznanego mężczyznę. W celu wykrycia sprawcy podpaleń została powołana specjalna grupa śledcza, złożona z funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Zamościu oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na publikowanym nagraniu lub posiadają istotne informacje na temat tego przestępstwa, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 815-19-00 lub telefon alarmowy 112.  

lubelska.policja.gov.pl/Twitter/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Domenico Agasso

Papież mówi głośno o tym, o czym sami boimy się nawet pomyśleć

Franciszek nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących. Wyciąga rękę do wszystkich i tłumaczy, że pandemia jest sygnałem alarmowym. „Potrzebujemy planu, by znów...

Skomentuj artykuł

Policja publikuje wizerunek sprawcy podpalenia punktu szczepień w Zamościu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.