Policja szuka 11-letniego Sebastiana, z rodziną po raz ostatni skontaktował się w sobotę

Policja szuka 11-letniego Sebastiana, z rodziną po raz ostatni skontaktował się w sobotę
(fot. depositphotos.com / facebook.com)
PAP / jb

Katowiccy policjanci poszukują 11-letniego Sebastiana Hrabi, który nie wrócił z placu zabaw do domu. Ostatni raz kontaktował się z bliskimi w sobotę.

W niedzielę śląska policja opublikowała zdjęcie i rysopis dziecka, prosząc o wszelkie informacje, które pomogą w jego odnalezieniu.

 

"Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego nastolatka, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji” - zaapelowała w niedzielę policja.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 11-letni Sebastian Hrabia wyszedł w sobotę 22 maja na plac zabaw. "Do domu miał powrócić o 19.00, jednak wysłał sms-a do matki z prośbą o przesunięciu powrotu na godzinę 19.30. Chłopiec otrzymał zgodę na późniejszy powrót, jednak do domu nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną” - opisuje katowicka komenda.

Sebastian ma ok. 140 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy do ramion i ciemnobrązowe oczy. Miał założone buty sportowe marki Nike koloru czarno-czerwonego z białą podeszwą, ubrany był w spodnie dresowe koloru czarnego, żółtą bluzę sportową z kapturem i jasnoniebieską kurtka dżinsową.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego chłopca, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 85 125 55, 47 85 120 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Źródło: PAP / jb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś
27,93 zł
39,90 zł

Uwaga! Książkę wysyłamy po 16 września!

Wczytaj się w swoisty hymn ku czci boskiej i ludzkiej miłości.

Skoro łączy nas miłość czy potrzebny nam sakrament małżeństwa? Co zrobić, kiedy nasze relacje zaczynają być dalekie od...

Skomentuj artykuł

Policja szuka 11-letniego Sebastiana, z rodziną po raz ostatni skontaktował się w sobotę
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.