Premier o teoriach dot. katastrofy smoleńskiej

Premier o teoriach dot. katastrofy smoleńskiej
(fot. PAP/Leszek Szymański)
PAP / drr

Premier Donald Tusk dokona podsumowania teorii, które pojawiły się wokół katastrofy smoleńskiej i przypomni dokonania komisji Jerzego Millera, która badała przyczyny tej katastrofy - zapowiedział we wtorek rzecznik rządu Paweł Graś.

"Myślę, że premier dokona podsumowania tych wszystkich spiskowych teorii, które się pojawiły wokół katastrofy. Przypomni również dokonania komisji (Millera), która na temat przyczyn katastrofy wypowiedziała się jednoznacznie" - powiedział Graś we wtorek w TVP1. Dodał, że "te przyczyny nie zostały przez nikogo jak dotąd podważone".

Rzecznik rządu stwierdził też, że to jest dobry moment, by - jak mówił - po "kompromitacji pseudoekspertów zespołu Macierewicza" przypomnieć "na czym stoimy i obnażyć kłamstwo smoleńskie, które z tamtej strony się pojawia".

Na pytanie, czy premierowi będą towarzyszyć przedstawiciele prokuratury, Graś odpowiedział, że "prokuratura pracuje swoim trybem".

DEON.PL POLECA

"Zaczęła reagować na brednie, które się pojawiają" - stwierdził Graś. Dodał, że "polityka komunikacyjna ze strony prokuratury też jest teraz dużo lepsza, niż jeszcze jakiś czas temu".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Premier o teoriach dot. katastrofy smoleńskiej
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.