Premier ustosunkuje się do raportu komisji

Premier ustosunkuje się do raportu komisji
Premier Donald Tusk i minister spraw wewnętrznych Jerzy Miller przed posiedzeniem rządu. (fot. PAP/Leszek Szymański)
PAP / psd

W piątek odbędzie się konferencja premiera Donalda Tuska, podczas której ustosunkuje się on do przedstawionego wcześniej raportu komisji Jerzego Millera. W jej trakcie premier przedstawi swoje decyzje - poinformował w czwartek rzecznik rządu Paweł Graś.

Konferencja prasowa, podczas której ma zostać upubliczniony raport polskiej komisji wyjaśniającej okoliczności katastrofy smoleńskiej, zaplanowana jest w piątek na godzinę 10 w kancelarii premiera. Dokument zostanie także opublikowany w internecie.

- Musimy mieć taką chwilę na analizę, co na tej konferencji się pojawi. Planujemy jutro konferencję pana premiera, który na pewno również ustosunkuje się do tego, co w czasie prezentacji wszyscy zobaczymy - powiedział w TVN24 Graś.

Jak dodał, premier podczas piątkowej konferencji "opowie o swoich przemyśleniach, refleksjach dotyczących raportu, ale przede wszystkim o decyzjach". - Bo na pewno jakieś decyzje się pojawią. Nie wiem, czy będą to decyzje personalne, ale na pewno jakieś decyzje, wnioski wynikające z raportu będą i o tych wnioskach pan premier poinformuje osobiście - dodał Graś.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Premier ustosunkuje się do raportu komisji
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.