Premier ustosunkuje się do raportu komisji

Premier ustosunkuje się do raportu komisji
Premier Donald Tusk i minister spraw wewnętrznych Jerzy Miller przed posiedzeniem rządu. (fot. PAP/Leszek Szymański)
PAP / psd

W piątek odbędzie się konferencja premiera Donalda Tuska, podczas której ustosunkuje się on do przedstawionego wcześniej raportu komisji Jerzego Millera. W jej trakcie premier przedstawi swoje decyzje - poinformował w czwartek rzecznik rządu Paweł Graś.

Konferencja prasowa, podczas której ma zostać upubliczniony raport polskiej komisji wyjaśniającej okoliczności katastrofy smoleńskiej, zaplanowana jest w piątek na godzinę 10 w kancelarii premiera. Dokument zostanie także opublikowany w internecie.

- Musimy mieć taką chwilę na analizę, co na tej konferencji się pojawi. Planujemy jutro konferencję pana premiera, który na pewno również ustosunkuje się do tego, co w czasie prezentacji wszyscy zobaczymy - powiedział w TVN24 Graś.

Jak dodał, premier podczas piątkowej konferencji "opowie o swoich przemyśleniach, refleksjach dotyczących raportu, ale przede wszystkim o decyzjach". - Bo na pewno jakieś decyzje się pojawią. Nie wiem, czy będą to decyzje personalne, ale na pewno jakieś decyzje, wnioski wynikające z raportu będą i o tych wnioskach pan premier poinformuje osobiście - dodał Graś.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Premier ustosunkuje się do raportu komisji
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.