Rostowski spotka się z Napieralskim w Sejmie

Rostowski spotka się z Napieralskim w Sejmie
(fot. premier.gov.pl)
PAP / pz

Minister finansów Jacek Rostowski zgodził się, by jego spotkanie z szefem SLD Grzegorzem Napieralskim w sprawie finansów publicznych odbyło się w środę w Sejmie - poinformowało biuro prasowe resortu finansów.

Wcześniej przewodniczący SLD Grzegorz Napieralski zaproponował, by jego spotkanie z ministrem finansów odbyło się w Sejmie, a nie w Ministerstwie Finansów.

- Podtrzymujemy gotowość spotkania z panem ministrem, jednak aby zapewnić całkowitą neutralność w gorącym okresie kampanii wyborczej zapraszamy pana ministra do gmachu Sejmu - napisał Napieralski w oświadczeniu przekazanym mediom.

- Myśmy od kilku dni nie mogli od MF uzyskać informacji o przebiegu, formule spotkania, jak ono ma wyglądać, w związku z tym zaproponowaliśmy najbardziej neutralne dla wszystkich miejsce, jakim jest Sejm - powiedział we wtorek dziennikarzom rzecznik SLD Tomasz Kalita.

DEON.PL POLECA

Jak zauważył, Rostowski również w październikowych wyborach ubiega się o mandat poselski, w związku z tym rozmowa powinna odbyć się na Wiejskiej.

Liderowi Sojuszu - według zapowiedzi SLD - mają towarzyszyć b. wiceminister finansów Stanisław Gomułka oraz ekonomista, prof. Stanisław Flejterski z Uniwersytetu Szczecińskiego.

- Mamy nadzieję, że pan minister nie przestraszy się swego byłego zastępcy, pana prof. Stanisława Gomułki - zaznaczył Kalita.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Rostowski spotka się z Napieralskim w Sejmie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.