Sasin: mogę wygrać z Gronkiewicz-Waltz

Sasin: mogę wygrać z Gronkiewicz-Waltz
(fot. Chancellery of the President of the Republic of Poland / Wikimedia Commons)
5 lat temu
PAP / pk

Mogę wygrać z Hanną Gronkiewicz-Waltz i doprowadzić do zmian w Warszawie - przekonywał w piątek kandydat PiS na prezydenta stolicy Jacek Sasin, który podsumował swoją kampanię. Jak mówił, wszystko wskazuje na to, iż spotka się z Gronkiewicz-Waltz w drugiej turze wyborów.

Sasin podkreślił, że jego kampania koncentrowała się na spotkaniach z mieszkańcami m.in. w ramach kilkunastu konwencji w warszawskich dzielnicach. Wytknął Gronkiewicz-Waltz, że nie zdecydowała się na debatę ze swoimi kontrkandydatami. Ocenił też, że prezydent Warszawy unikała bezpośredniej rozmowy z wyborcami.

"Bezpośrednie starcie kandydatów, konfrontacja ich programów to sól każdej kampanii wyborczej. Tego niestety w Warszawie nie ma. To mi każe postawić tezę, że Hanna Gronkiewicz-Waltz nie ma dobrego pomysłu na Warszawę, ucieka od dyskusji po to, żeby nie została obnażona nicość jej programu i pomysłów na zarządzanie Warszawą" - powiedział Sasin.

Wyraził także przekonanie, że spotka się z Gronkiewicz-Waltz w II turze wyborów. "Przed nami dwa tygodnie (do) drugiej tury, w której, jak wszystko na to wskazuje, zmierzę się z prezydent Hanną Gronkiewicz- Waltz. To będzie decydująca batalia o Warszawę(...)Jestem przekonany, że drugą turę można wygrać z Hanną Gronkiewicz-Waltz" - mówił.

Sasin przekonywał też, że nie warto w niedzielnych wyborach oddawać głosów na kandydatów, którzy dostają w sondażach po kilka punktów procentowych. "Warto konsolidować głosy, żeby doprowadzić do zmiany w Warszawie, doprowadzić do odejścia złych rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz" - powiedział kandydat PiS.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Sasin: mogę wygrać z Gronkiewicz-Waltz
Komentarze (11)
B
benek
14 listopada 2014, 21:18
Wygrasz tak samo jak twój prezes! [url]http://arturprosty.blogspot.com/2014/11/kaczynski-to-po-prostu-nieudacznik.html[/url]
AO
akcja obywatelska
14 listopada 2014, 18:51
Zapraszamy do wzięcia udziału w ponadpartyjnej, społecznej inicjatywie związanej z kontrolą przebiegu procesu wyborczego o nazwie „Trzymaj Wybory!”. Nie faworyzujemy żadnej partii, nie jest naszym zadaniem wspieranie jakiegokolwiek komitetu wyborczego. Głównym celem akcji „Trzymaj Wybory!” jest zebranie jak największej liczby fotografii oficjalnie wywieszonych protokołów wyborczych podczas tegorocznych wyborów samorządowych. Zebrana dokumentacja fotograficzna pozwala na późniejsze porównanie danych zaprotokołowanych w komisji z danymi przedstawionymi przez Państwową Komisję Wyborczą. Jest to działanie w pełni legalne i co ważne – w pełni aprobowane przez PKW. Jeśli chcesz pomóc, działasz sam lub potrafisz zorganizować grupę osób, które będą mogły wykonać fotografie wywieszonych po głosowaniu protokołów, skontaktuj się z nami. Włącz się do akcji. Szczegóły: [url]http://trzymajwybory.wordpress.com[/url]
OP
ot, POlszewia
14 listopada 2014, 14:32
Jak PKW policzy głosy w niedzielę? Nie wie, bo ich system to „zbiór hieroglifów” niezalezna.pl/61413-jak-pkw-policzy-glosy-w-niedziele-nie-wie-bo-ich-system-zbior-hieroglifow System PKW dziurawy jak sito [url]http://niezalezna.pl/61376-uwaga-system-pkw-dziurawy-jak-sito-czy-niedzielne-wybory-zostana-sfalszowane[/url] Serwery PKW padły podczas testów [url]http://niezalezna.pl/61300-serwery-pkw-padly-podczas-testow-wybory-samorzadowe-juz-za-kilka-dni[/url]
Z
zenobiusz
14 listopada 2014, 15:49
będzie 50% nieważnych głosów.  Niektórzy z nich jeszcze za Gomółki głosy liczyli i zawsze było jak trzeba Frekwencja - 99% a na listę Frontu Jedności Narodu lub Pron też 99% (jeden brakujący procent to oczywiście chorzy psychicznie) a teraz jest łatwiej. Frekwencja nie ma znaczenia a towarzysze nabrali doświadczenia , a w dodatku wyposażono ich .... w odpowiednie serwery po konsultacjach na kremlu 
S
szaweł
14 listopada 2014, 16:11
kiedyś mnie uczono na lekcji PO, ( proszę nie kojarzyć z obecnymi PO_myjami, to było Przysposobienie Obronne ) że w razie POżaru bydło jak i innego rodzaju zwierzęta jeśli nie chcą opuścić obory dobrowolnie - należy wyprowadzić z obory siłą.......!
S
st
14 listopada 2014, 16:54
Platfusy chrzanią, że każdy może się zgłosić do komisji wyborczej i pilnować wyborów. A tymczasem paru dziadów robi tuning danych na zamówienie sitwy nazywającej się Polską Zjednoczoną Platformą Obywatelską.. Potem sie dziwić, że ludzie nie chcą brać udziału w tym cyrku.
.
...
14 listopada 2014, 13:54
Mogę wygrać z Hanną Gronkiewicz-Waltz ... Ciekawe w jaki sposób skoro opozycja od kilku lat nie jest w stanie zorganizować żadnego skutecznego systemu kontroli liczenia głosów i uczciwości wyborów. A schemat jest zawsze z grubsza taki sam - najpierw reżim publikuje sondaże, w których POlszewia traci, a PiS "wygrywa". Opozycja oczywiście cała w euforii. Potem im bliżej wyborów tym sondaże w cudowny sposób coraz bardziej się zrównują, a na drugi dzień po wyborach okazuje się to co zwykle - PiS znowu z ręką w nocniku. Ile razy można nabierać się na to samo?
Z
zaskoczony
14 listopada 2014, 14:06
Że co takiego ??? Dom wariatów podpięto do internetu ?
C
ciekawski
14 listopada 2014, 14:18
zaskoczony czy naiwny?
O
Oldmen
14 listopada 2014, 14:23
A wszystko to przez te serwery…
Z
zorro
14 listopada 2014, 19:38
PO prostu leming.

Skomentuj artykuł

Sasin: mogę wygrać z Gronkiewicz-Waltz
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.