Seremet odwołał rzecznika NPW - płk. Rzepę

Seremet odwołał rzecznika NPW - płk. Rzepę
Prokurator generalny Andrzej Seremet odwołał 17.06.2013 r. dotychczasowego rzecznika prasowego NPW płk. Zbigniewa Rzepę; obowiązki rzecznika przejął ppłk Janusz Wójcik - poinformowała prokuratura wojskowa. (fot. PAP/Tomasz Gzell )
6 lat temu
PAP / slo

Prokurator generalny Andrzej Seremet odwołał w poniedziałek dotychczasowego rzecznika prasowego Naczelnej Prokuratury Wojskowej płk. Zbigniewa Rzepę; obowiązki rzecznika przejął ppłk Janusz Wójcik - poinformowała prokuratura wojskowa.

Dotychczasowy rzecznik prasowy NPW został odwołany na wniosek naczelnego prokuratora wojskowego płk Jerzego Artymiaka. - Odwołanie płk. Rzepy wynika z realizowanych zmian strukturalnych w wojskowych jednostkach organizacyjnych prokuratury, przy jednoczesnym uwzględnieniu moich uprawnień w zakresie doboru współpracowników - zaznaczył w komunikacie płk Artymiak.

Jak poinformowano dotychczasowy rzecznik prasowy pozostaje w prokuraturze wojskowej, będzie wykonywał obowiązki służbowe w Oddziale Prezydialnym NPW.

Obecnie funkcję rzecznika prasowego NPW ma czasowo pełnić ppłk Wójcik, prokurator Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Bez zmian pozostają telefony kontaktowe do rzecznika.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Seremet odwołał rzecznika NPW - płk. Rzepę
Komentarze (1)
T
tomek
17 czerwca 2013, 14:32
PROKURATURA WOJSKOWA niech wyjaśni postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia  w Elblągu i odpowie na pytania:  Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego.  Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu  Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. G. K. z wydziału operacyjno-rozpoznawczego ŻW  i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał  czynności sprawdzających . Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. G.K w lipcu 2007r    A SIEMONIAK niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli przeprowadzonej dn.31.01.2008r w oddziale elbląskim ŻW dotyczącej nielegalnego stosowania podsłuchów.

Skomentuj artykuł

Seremet odwołał rzecznika NPW - płk. Rzepę
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.