Z Sarą Palin o błędach rządu Tuska?

PAP / psd

PiS organizuje konferencję, na którą chce zaprosić amerykańskich działaczy Tea Party, brytyjskich ekonomistów i finansistów z Singapuru - ustaliła "Rzeczpospolita".

"Jak naprawić błędy liberałów" - to robocza nazwa projektu konferencji gospodarczej, która ma się niebawem odbyć w Warszawie. Przygotowania trwają, ale władze PiS starają się projekt utrzymać w tajemnicy - twierdzi gazeta. "Mogę tylko potwierdzić, że w pierwszym kwartale tego roku taką konferencję zorganizujemy" - mówi "Rz" poseł Jarosław Zieliński, członek Komitetu Politycznego partii.

DEON.PL POLECA
Jak się nieoficjalnie dowiedziała gazeta, na konferencję ma zostać zaproszonych aż 2 tys. gości. Najprawdopodobniej odbędzie się ona w warszawskiej hali Expo, z której PiS już korzystał. W konferencji wezmą udział międzynarodowi eksperci o "bardzo znanych nazwiskach". Z ustaleń "Rz" wynika, że chodzi przede wszystkim o czołowych polityków amerykańskiego ruchu Tea Party, związanego z Partią Republikańską. Najbardziej znaną jego przedstawicielką jest Sarah Palin, była gubernator Alaski i była kandydatka Partii Republikańskiej na wiceprezydenta USA.

Według informacji gazety, to właśnie Sarah Palin miałaby być gwiazdą konferencji organizowanej przez PiS. Więcej szczegółów w środowym wydaniu "Rzeczpospolitej".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Z Sarą Palin o błędach rządu Tuska?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.