Doniesienia o strzelaninie na lotnisku w Los Angeles

Doniesienia o strzelaninie na lotnisku w Los Angeles
(fot. PAP/EPA/MIKE NELSON)
PAP / pk

Doniesienia o strzelaninie na międzynarodowym lotnisku w Los Angeles nie potwierdziły się; nie było żadnych strzałów, "tylko głośne odgłosy", których źródło jest ustalane - poinformowała w niedzielę czasu lokalnego na Twitterze policja w tym mieście.

Wcześniej policja informowała, że sprawdza niepotwierdzone doniesienia o strzelaninie i prowadzi tam przeszukania. Z powodu domniemanej strzelaniny zamknięto część lotniska.

Siły bezpieczeństwa oświadczyły, że podjęto wszelkie środki ostrożności, by zapewnić bezpieczeństwo publiczne; zaapelowano o zachowanie spokoju.

Służby lotniskowe, na które powołuje się Reuters, poinformowały, że na pewien czas zamknięto strefę przylotów i odlotów na centralnym terminalu. Poradzono też pasażerom, aby kontaktowali się z poszczególnymi liniami lotniczymi w celu sprawdzenia statusu swych połączeń lotniczych.

Według mediów społecznościowych ludzie opuszczali terminal. Później - jak podaje Associated Press - widać było osoby wracające na lotnisko. Wznowiono także loty.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Doniesienia o strzelaninie na lotnisku w Los Angeles
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.