Księżna Kate będzie miała syna - zdradza Harry

Księżna Kate będzie miała syna - zdradza Harry
(fot. EPA/KERIM OKTEN)
PAP / slo

Elżbieta II będzie miała kolejnego prawnuka. Księżna Cambridge Kate urodzi chłopca - twierdzi tygodnik "Sunday People" powołujący się na księcia Harry’ego, który miał wyjawić rodzinny sekret przyjaciołom.

Wprawdzie księżna Kate i książę William nie wypowiadają się na temat płci dziecka, które ma przyjść na świat w lipcu, ale księciu Harry’emu trudno utrzymać sprawę w tajemnicy, ponieważ - jak pisze gazeta - "rozpiera go duma z powodu tego, że będzie miał bratanka".

"Cała rodzina jest tym podekscytowana. Kate zresztą zawsze chciała chłopca. Wszyscy ciężko pracują nad imieniem, które już wybrali. Nikomu jednak nie zdradzili" - cytuje tabloid niewymienionego z nazwiska przyjaciela księcia Harry’ego.

Inną oznaką wskazującą na płeć męską jest niebieski kolor dziecięcego wózka, który ostatnio kupiła 31-letnia księżna Kate. Niebieski to w Wielkiej Brytanii kolor dla chłopców, dla dziewczynek zastrzeżony jest różowy. W tych dwóch barwach sprzedawane są dziecięce wyprawki.

DEON.PL POLECA

Także księżniczka Eugenia (wnuczka Elżbiety II, córka księcia Andrzeja) miała w rozmowie z przyjaciółmi sugerować, że księżna Kate urodzi chłopca.

W marcu w czasie spotkania z mieszkańcami Grimsby księżna Kate prawie wyjawiła, że spodziewa się córki, ale się zreflektowała i powiedziała, że nie zna płci dziecka.

Potem dała do zrozumienia, że zna, ale nie powie.

Jak dotąd nie wiadomo, w którym szpitalu dziecko przyjdzie na świat. Najczęściej mówi się o szpitalu St Mary’s w londyńskiej dzielnicy Paddington, gdzie urodził się książę William lub o szpitalu Royal Berkshire w pobliżu Reading, w pobliżu miejsca, gdzie mieszkają rodzice księżnej i ona sama przyszła na świat.

Bukmacherzy firmy Ladbrokes wyceniają szanse urodzin dziewczynki na 1:3, a chłopca na 5:2. Przyjmowane są zakłady na imię dziecka i datę urodzin.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Księżna Kate będzie miała syna - zdradza Harry
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.