Minister Nowej Zelandii pojechała rowerem do szpitala, żeby szybciej wywołać poród

Minister Nowej Zelandii pojechała rowerem do szpitala, żeby szybciej wywołać poród
(fot. instagram.com/julieannegenter)
wprost.pl / jp

Julie Anne Genter to nowozelandzka minister ds. kobiet, aktualnie jest w 42. tygodniu ciąży. Postanowiła pojechać do szpitala na rowerze, żeby w ten sposób... wywołać poród.

- Piękny niedzielny poranek na wycieczkę rowerową do szpitala, by wreszcie urodzić dziecko. To jest to, życzcie nam szczęścia! Mój partner i ja wybraliśmy się rowerem, ponieważ nie było wystarczająco dużo miejsca w samochodzie dla ekipy wspierającej.To wszystko wprawiło mnie w bardzo dobry nastrój! - napisała na Instagramie Julie Anne Genter i na dowód zamieściła zdjęcia.

>> W sieci pojawiły się zdjęcia z chrztu syna Kate i Williama. Złamali jedną tradycję

Zapewniała, że całą trasę miała z górki. Jej koledzy nie byli tym zaskoczeni, podkreślali, że zawsze dbała o formę i była wysportowana.

Internauci gratulowali Julie wyczynu. Będąc w ciąży, przedstawicielka Partii Zielonych często udostępniała w mediach społecznościowych zdjęcia w z wycieczek rowerowych. Często podkreślała, że jest bardzo przywiązana do tej formy transportu.

Jeszcze niedawno media pisały o premier Nowej Zelandii, Jacindzie Ardern, która w trakcie sprawowania urzędu została matką i 6 tygodni po porodzie powróciła do pracy.

A jak wy przeżywałyście ostatnie dni ciąży? Czy znacie inne metody przyspieszenia ciąży?

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Piotr Kropisz SJ, s. Ewa Bartosiewicz RSCJ, Maja Komasińska-Moller
22,69 zł
34,90 zł

Zamiast liczyć lata kalendarzowe, policz swoje „lata duchowe”!

Daty urodzenia w dowodzie nie zmienisz, ale to, jak szybko starzejesz się psy­chicznie, w dużej mierze zależy od Ciebie. Książka, którą oddajemy w Twoje ręce, jest krokiem...

Skomentuj artykuł

Minister Nowej Zelandii pojechała rowerem do szpitala, żeby szybciej wywołać poród
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.