Niecodzienna usługa - taksówka z terapeutą

Niecodzienna usługa - taksówka z terapeutą
(fot. Armando G Alonso / flickr.com)
PAP / slo

Jedna z korporacji taksówkowych zaoferowała w Sztokholmie niecodzienną usługę. Zamawiając taksówkę w ramach opłaty za przejazd można porozmawiać z terapeutą lub psychologiem. To pierwsza tego typu oferta na świecie.

"Z naszych badań wynika, że 70 proc. pasażerów uważa, że przejazd taksówką to znakomity czas na przemyślenia i refleksje" - twierdzi Carina Herly, kierownik marketingu Taxi Stockholm. "Nie zawsze jednak kierowca jest odpowiednim partnerem do rozmowy, dlatego poprosiliśmy o pomoc profesjonalistów" - tłumaczy.

Na razie na próbę do taksówek w Sztokholmie wsiądzie dwóch wykwalifikowanych terapeutów oraz psycholog. Będą oni towarzyszyć kierowcom, których także obowiązuje tajemnica zawodowa.

W założeniu rozmowa z psychologiem w samochodzie nie jest przeznaczona dla osób borykających się z "poważnym kryzysem". Natomiast według korporacji Taxi Stockholm nowa usługa może pomóc na przykład podróżnym obawiającym się latać samolotem, którzy akurat jadą taksówką na lotnisko.

Zamawiając kurs przez internet można wybrać usługę konkretnego psychologa ze specjalizacją. Taksówki z terapeutami nie są specjalnie oznakowane.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Niecodzienna usługa - taksówka z terapeutą
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.