USA / Media: Trumpowi podano dodatkowy tlen przed piątkowym wylotem do szpitala

USA / Media: Trumpowi podano dodatkowy tlen przed piątkowym wylotem do szpitala
(fot. PAP/EPA/Sarah Silbiger / POOL)
PAP / ml

Prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi w piątek przed wylotem śmigłowcem z Białego Domu do szpitala wojskowego podano dodatkowy tlen - informują w sobotę agencja AP i dziennik "New York Times", powołując się na anonimowe źródła.

Lekarz Białego Domu Sean Conley przekazał na sobotniej konferencji prasowej, że prezydent nie otrzymywał dodatkowego tlenu od kiedy jest pacjentem szpitala Walter Reed pod Waszyngtonem.

Na konferencji przed szpitalem zespół medyczny zapewniał, że w sobotni poranek Trump czuł się dobrze i nie miał gorączki oraz problemów z oddychaniem. O swoim dobrym samopoczuciu zapewnił na Twitterze sam prezydent, który przy okazji podziękował też opiekujących się nim lekarzom i pielęgniarkom.

Anonimowe źródło z bliskiego otoczenia przywódcy USA przekazało w sobotę mediom, że przez ostatnią dobę objawy koronawirusa u Trumpa były "bardzo niepokojące". Dodało, że kluczowe będzie następne 48 godzin.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maria Miduch, Szymon Żyśko
51,03 zł
72,90 zł

Książka z autografem Marii Miduch i Szymona Żyśko oraz autorskim przepisem Szymona na wspaniały deser!

Kupując ten produkt wspierasz Dom Dziecka w Żmiącej. Każde 20 zł ze sprzedaży przeznaczone jest na budowę nowego domu dla...

Skomentuj artykuł

USA / Media: Trumpowi podano dodatkowy tlen przed piątkowym wylotem do szpitala
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.