Włochy. Trafił do więzienia, bo... opublikował zdjęcia znad morza

Włochy. Trafił do więzienia, bo... opublikował zdjęcia znad morza
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Depositphotos.com
PAP / mł

Karabinierzy wpadli na jego trop młodego Włocha, przeglądając jego profil na popularnym portalu społecznościowym. 

Jak podała agencja Agi, mężczyzna trafił do więzienia za publikację w mediach społecznościowych swoich zdjęć znad morza. Dostarczył w ten sposób dowodów, że złamał prawo bowiem odbywa karę aresztu domowego w Modenie na północy kraju. Pojechał zaś na wakacje na południe do krainy Salento.

27-letni mężczyzna lekceważąc reżim aresztu domowego wsiadł do samochodu i pojechał do regionu Apulia, by dołączyć do swoich znajomych, spędzających czas nad morzem i w nocnych lokalach w popularnej miejscowości wypoczynkowej Gallipoli. Na swoim profilu opublikował zdjęcia i nagrania wideo z nocnego życia, zabaw w dyskotekach i beztroskich wakacji.

Na te dowody atrafili karabinierzy, czuwający nad odbywaniem przez niego kary. Nie znaleźli go w domu w Modenie, ale w Salento, gdzie został aresztowany dzięki współpracy funkcjonariuszy z obu części Włoch. 

PAP / mł

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Marta Łysek

Zło jest bliżej niż ci się wydaje…

Sokółka, mała urokliwa miejscowość na Podlasiu. Spokojne życie mieszkańców przerywa zagadkowe zaginięcie proboszcza. Strach i napięcie potęguje wiadomość, że w okolicy doszło do brutalnej zbrodni.

Grzegorz Sobal, kiedyś...

Skomentuj artykuł

Włochy. Trafił do więzienia, bo... opublikował zdjęcia znad morza
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.