Wzruszające wyznanie prezydenta USA

Wzruszające wyznanie prezydenta USA
PAP/tkb

13 maja Joe Biden w wywiadzie dla jednej z amerykańskich telewizji wyznał, że to jego zmarły na raka w 2015 roku syn Beau winien zostać prezydentem USA. Przyznał także, że rady jego syna są dla niego niezwykle przydatne.

Do najbardziej wzruszającego momentu w trakcie wywiadu doszło w momencie, gdy dziennikarz stacji Lawrence O'Donnell zapytał, co prezydent odpowiedziałby swojemu synowi, gdyby ten spytał go jak mu idzie po 113 dniach w Białym Domu - podaje PAP.

"Zawsze mnie zaskakujecie z Beau. Niech Bóg go kocha. To on powinien siedzieć w tym fotelu" - powiedział Biden.

Prezydent Stanów Zjednoczonych zachęcił, przy okazji wystąpienia w telewizji, wszystkich Amerykanów, a także imigrantów - również tych "nieudokumentowanych", aby "nie wahali się zaszczepić".

"Jeśli twój sąsiad dostaje szczepionkę, myślisz sobie, może ja też powinienem. A teraz ludzie mają możliwość by łatwo ją otrzymać, nie trzeba daleko szukać. (...) Nigdy nie wierzyłem, by koniec końców był jakiś duży procent Amerykanów, którzy odmówią szczepionki" - przekazuje za Joe Bidenem PAP.

Źródło: PAP/tkb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Jerzy Vetulani, Maria Mazurek, Marcin Wierzchowski

To się w głowie mieści!

Gdy Alicja śpi, budzą się neurony. Prawdę mówiąc, one nigdy nie śpią, co najwyżej potrzebują nieco odpocząć. Tym razem mózg Alicji postanowił wyprodukować nietypowy sen, podczas którego opowie, w jaki...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Wzruszające wyznanie prezydenta USA
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.