Większość członków rodziny królewskiej jest już w zamku Balmoral

Większość członków rodziny królewskiej jest już w zamku Balmoral
fot. PAP/EPA/NEIL HALL
PAP / pk

Większość członków brytyjskiej rodziny królewskiej, którzy mieli przyjechać do zamku Balmoral na wieść o tym, że lekarze są zaniepokojeni stanem zdrowia królowej Elżbiety II, już tam dotarła. W drodze jest jeszcze książę Harry, młodszy syn następcy tronu, księcia Karola.

Jako pierwsza do zamku Balmoral przyjechała córka królowej, księżniczka Anna, która akurat przebywała w Szkocji. Niedługo później dotarł najstarszy syn monarchini, książę Karol, zaś późnym popołudniem razem przyjechali starszy syn Karola, książę William oraz dwaj pozostali synowie Elżbiety II - książę Andrzej oraz książę Edward z żoną.

Jeśli chodzi o tych członków rodziny królewskiej, którzy byli spodziewani, to w drodze nadal jest książę Harry, chociaż wbrew początkowym informacjom, nie towarzyszy mu jego amerykańska żona, księżna Meghan. Do Balmoral nie udała się na razie także żona księcia Williama, księżna Kate - pozostała ona w Windsorze z trójką ich dzieci, które właśnie zaczęły nowy rok szkolny w nowej szkole.

W czwartek wczesnym popołudniem Pałac Buckingham wydał krótki komunikat o tym, że królowa znajduje się pod opieką lekarzy w związku z tym, że są oni zaniepokojeni stanem jej zdrowia.

Źródło: PAP / pk

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Skomentuj artykuł

Większość członków rodziny królewskiej jest już w zamku Balmoral
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.